Середа, 18 листопада 2020 16:02

Збори трудового колективу факультету історії та філософії

17 листопада в режимі он-лайн відбулись збори трудового колективу факультету історії та філософії, на яких було розглянуто питання про висунення претендента у кандидати на посаду ректора. Декан факультету професор В.Г. Кушнір повідомив, що колективи чотирьох кафедр факультету виступили з клопотанням перед колективом факультету висунути претендентом у кандидати на посаду ректора ОНУ імені І.І. Мечникова проректора з науково-педагогічної діяльності професора В.М. Хмарського. Збори трудового колективу підтримали клопотання кафедр і одноголосно прийняли рішення висунути В.М. Хмарського претендентом у кандидати на посаду ректора. Декан В.Г. Кушнір повідомив про рішення зборів організаційний комітет з проведення виборів ректора та самого претендента.

Телефон приймальні ректора: