Битва Факультетів 2019

Вже не перший рік відвідую цей захід, і просто дух захоплює, коли на сцені Геолого-географічний факультет. Це актори, ведучі, костюмери, гримери, сценаристи, декоратори, відеооператори і дуже гарна група підтримки. Треба відзначити, що студенти свої ролі виконують професійно. Вражає командна робота всіх студентів факультету. Серед глядачів однієї з Битв пролунала чудова фраза: «Вони що, весь факультет в залі зібрали?»

Важливо бути присутнім, щоб відчути всю атмосферу, яку створюють артисти і група підтримки. Про декорації: їх завжди багато і роблять їх студенти самостійно. Чи не вперше помічаю, як особливим чином уносять зі сцени реквізити. І виглядае це як маленькі шедеври-номери які є також частиною виступу :-). В цьому році у факультету 2-е місце і відмітка за високу виконавську майстерність в хореографічному жанрі.

Зі сцени прозвучало багато приємних фраз:

«Законодавці моди!»
«Тренд, який відчувається і є послідовники ...»
«Відрізняється хореографією і постановками ...»
«Яскраве шоу і нетривіальний конкурс талантів ...»
«ГГФ - Ви круті!»

Останні роки ГГФ задає атмосферу всій Битві факультетів і показує, як важливо виступати якісно і з душею. Нас копіюють, і це, напевно, найважливіша і найвища оцінка для студентів нашого факультету!
Р.S. І про викладача, який виступає вже не перший рік: ще один професіонал, без якого перемога неможлива.

Чекаємо всіх на Битві факультетів 2020!