Навчальні польові та виробничі практики

Навчальна практика на першому курсі включає:

  • загально фізико-географічну практику – проводиться на польовому стаціонарі ГГФ «Кринички» в Балтському району Одеської області с радіальними виїздами в с.Завалля Гайворонського райну Кіровоградської області і м.Умань Черкаської області, Южноукраїнськ – Миколаївської області;
  • геоботаничну та економіко-географічну на стаціонарі «Кринички» і в приміській зоні Одеси;
  • топографічну в Одесі.

На другому курсі студенти проходять:

  • метеорологічну практику в Одесі;
  • навчальну гідрологічну практику в бассейні річки Дністер.

На навчальній практиці студенти на Дністрі, його припливах і заплавних озерах проводять інстументальні спостереження з катера та човнів за гідроекологічним станом водних об'ектів; флорою та фауною і т.ін.

  • економіко-географічна практика в м.Одеса з виїздами в міста Миколаїв та Білгород-Дністровський;
  • маршрутну зональну фізико-географічну практику: проводиться для розуміння географічних законів широтної зональності й висотної поясності, вивчення ландшафтної розмаїтості території. Район проведення практики - Причорноморська низовина від р. Малий Куяльник до р. Молочної, Північно-Кримська низовина, Передгірний і Гірський Крим. Тривалість практики - 21 день. Студенти вивчають природні особливості території при роботі в заповіднику Асканія-Нова, Нікітському ботанічному саду; історико-архітектурні особливості - у заповіднику «Бахчисарайський ханський палац», «Херсонес Таврічеський», Воронцовський палацово-парковий комплекс, городище Чуфут-Кале. Передбачені також екскурсії уздовж морського берега вулкана Кара-Даг, вивчення бухт Севастополя, вивчення морфології берегів у районі від м. Євпаторійський до м. Лукулл, відвідування Кримської астрофізичної обсерваторії.

Виробнича практика на третьому курсі складається з:

  • Маршрутної зональної фізико-географічної практики: Маршрутна загальногеографічна практика в Західний регіон України ознайомлює з географічними особливостями природних зон України (західне Полісся (зона мішаних лісів), зона широколистяних лісів, лісостепу і степу та вісотної поясності Українських Карпат. Включає відвідування природно-заповідних територій (Карпатського  біосферного заповідника та Карпатського національного парку, Шацького національного парку, Національного парку Синевір та ін.) та інших об'єктів, які складають гуманістичний ресурсний потенціал досліджуємих природних комплексів.
  • Маршрутної ландшафтної практики, яка проходить на території багатьох природно-заповідних  об'єктів Південного регіону (Регіональні ландшафтні парки Тилігульський і Гранітно-степове Побужжя, Чорноморський і Дунайський біосферні заповідники і т.і.) та міста Одесса і дозволяє оволодіти методикою  польових ландшафтних досліднень, специфікою досліджень урболандшафтів, оцінити практичне значення таких досліджень як для територіальної організації окремих природно-заповідних  об'єктів, так і для міського господарства.
  • Виробничої практики по геоінформатиці.

На четвертому курсі студенти проходять виробничу переддипломну практику в  наукових та управлінських установах.

Фотографії

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top