Інформація для абітурієнтів

На кафедрі економічної та соціальної географії відкрито набір на новий  напрям підготовки фахівців 6.140103 "Туризм" ОКР бакалавр, галузь знань "Сфера  обслуговування 1401".,, спеціалізація – «Туристичне обслуговування».

 
Кваліфікація
 
- бакалавр туризму
- термін навчання  4 роки
- ліцензензований обсяг 60 осіб
 
для вступу абітурієнти надають до приймальної комісії сертифікати ЗНО з наступних дисциплін:
 
- українська мова і література
- географія
- історія України
 
Туристський потік в Одесу протягом останніх років характеризується позитивною динамікою. Основні перспективи подальшого збільшення потоку туристів пов'язані з розвитком особливих економічних зон туристсько-рекреаційного типу.
 
Якщо говорити про структуру туристського потоку в Одесу, то, перш за все, слід відзначити, що він в середньому протягом останніх декількох років на 80% складається з жителів пострадянських країн та внутрішніх туристів. Значну частину серед іноземних туристів складають мешканці Америки, Німеччини, Італії, Португалії, Туреччини, Фінляндії. Кожен іноземний турист щодня приносить регіону від 50 до100 доларів.
 
Екскурсійні поїздки по Одесі і області для іноземців організовують так звані «приймаючі» туроператори. Найбільш відомою з них в Одесі є «Фагот-тревел».
 
Наше місто і область поступово змінюються. Обласний центр стає європейським, відкриваються нові готелі, а в регіоні з'являється мережу об'єктів туристичної інфраструктури. Хочеться вірити, що імідж Одеси та області поступово зміниться в кращу сторону, і в регіон будуть надходити серйозні інвестиції, а там, дивись, і потік туристів збільшиться.
 
Надання заявлених освітніх послуг у ОНУ буде відрізнятися за рахунок: орієнтації на регіональні особливості Півдня України та Одещини зокрема, тісну співпрацю з туристичними фірмами регіону, широкого залучення для підготовки фахівців галузі знань 1401. Сфера обслуговування напряму підготовки 6.140103. викладацьких кадрів вищої кваліфікації.
 
 
 

Кафедра економічної та соціальної географії ОНУ готує фахівців в галузі соціально-економічної географії і регіоналістики.

Програма навчання в рамках спеціалізації «Географічні основи економіки і управління розвитком регіону» включає вивчення основ регіональної економіки і політики, регіонального і міського планування, муніципального права, бізнесової географії і геомаркетинга паралельно із спеціальною підготовкою в області геоінформатики та комп'ютерного моделювання.

Випускники (бакалаври, фахівці, магістри) можуть працювати в наступних організаціях: загальноосвітні школи, коледжі, гімназії та ліцеї (викладач географії, економіки й інформатики); обласні і районні державних адміністрацій, виконкоми обласних, міських і районних Рад (аналітик відділу територіального планування і соціально-економічного розвитку, економіст регіонального розвитку, менеджер регіональних програм соціально-економічного розвитку, розроблювач і адміністратор регіональних баз даних та ГІС для цілей регіонального планування й управління); науково-дослідницькі і проектні організації (науковий співробітник, фахівець з регіонального аналізу, територіального планування і регіональних геоінформаційних систем); фірми і приватні підприємства, що пропонують територіально-розподілені послуги (фахівець з геомаркетингу та бізнесової географії).

 

                   

   Робоче місце аспіранта на кафедрі економічної та соціальної географії.                            Навчальна лабораторія регіональних досліджень і ГІС кафедри економічної та соціальної географії.

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

title_5f0e5f6b91b6316365917411594777451
title_5f0e5f6b91c6210754835611594777451
title_5f0e5f6b91d5e6619325931594777451
Top