Кафедра економічної теорії та історії економічної думки

З 21.10.2017 Р. по 09.12.2017 Р. КОЖНУ СУБОТУ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ СТАРШИХ КЛАСІВ З 11.00 ГОД. ПО 13.00 ГОД. БЕЗКОШТОВНО ШКОЛА МОЛОДОГО ЕКОНОМІСТА "ЕКОНОМІКА - ЦЕ ПРОСТО". АДРЕСА: ДВОРЯНСЬКА, 2, АУД. 72 

ОЛІМПІАДА 2017 

Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2016/2017 н.р. з дисципліни «Економічна теорія»

Інформаційний лист

Інститут математики, економіки і механіки (ІМЕМ)

Завідуюча кафедри– Горняк Ольга Василівна, доктор економічних наук, професор.

Адреса кафедри:
м. Одеса, вул. Дворянська, 2
Контактні телефони: (048) 723-54-18,
E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Ми щиро вітаємо Вас на сайті кафедри Економічної теорії та історії економічної думки Інституту математики, економіки і механіки Одеського національного університету імені І.І. Мечникова!

Наша кафедра існує з початку заснування університету і уже більш ніж 20 років здійснює підготовку бакалаврів, спеціалістів і магістрів за спеціальністю «Економічна теорія», яка є фундаментальною економічною наукою, базою для всіх економічних дисциплін. Підготовку з даної спеціальності здійснюють перш за все класичні університети та провідні вузи України.

На кафедрі успішно працює аспірантура, переважна більшість викладачів кафедри – випускники даної спеціальності, які успішно захистили кандидатські дисертації. 

На нашому сайті Ви знайдете всі відомості про кафедру Економічної теорії та історії економічної думки, отримаєте необхідну інформацію для вступу на дану спеціальність, познайомитеся з викладачами, аспірантами та студентами, дізнаєтесь про навчальні дисципліни, які будете вивчати, про досягнення в науці, про дозвілля та можливості реалізувати свій творчий потенціал.

Бажаємо Вам успіхів і правильного вибору спеціальності. Будемо раді, якщо Ви оберете Економічну теорію.

З повагою, О. В. Горняк

ЗНАННЯ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ – БАЗОВА УМОВА УСПІШНОЇ КАР'ЄРИ ТА ЕФЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В БУДЬ-ЯКІЙ СФЕРІ ЕКОНОМІКИ

Особливістю сучасного етапу розвитку економіки є поява нових областей і напрямів економічної діяльності, які, як правило, пов'язані з підвищенням рівня математизації, необхідністю емпіричних досліджень реальних процесів, явищ за допомогою прикладних моделей, економетрики, розвитком міждисциплінарних зв'язків економіки з іншими науками, насамперед, соціологією, психологією, політологією, використанням економічних законів у неекономічній діяльності.

У результаті формується нова «модель економіста», особливостями якої є інтегровані знання в області економіки, фінансів, управління; володіння інформаційними технологіями, іноземними мовами; знання, вміння, компетенції за світовими стандартами; тісний зв'язок теорії і практики; безперервна освіта або «навчання через все життя».

Усім цим вимогам найкращим чином відповідає спеціальність «ЕКОНОМІЧНА ТЕОРІЯ», яка формує комплексний економічний світогляд сучасного фахівця, здатного самостійно аналізувати і прогнозувати соціально-економічні процеси в країні та світовій економіці, виявляти й оцінювати сучасні трансформації в економічному просторі, формувати економічну політику на мікро- і макрорівні, організовувати власну бізнес-діяльність.

Тому в процесі навчання на спеціальності «Економічна теорія» в ОНУ імені І.І. Мечникова формуються компетенції в області:

  • - Економіка та фінанси, облік і аудит підприємств, бізнес-планування, оподаткування, стратегії підприємств на національних і міжнародних ринках;
  • - Економічна інформатика, економічна і фінансова математика, економічна кібернетика, економіко-математичне та інформаційне моделювання, теорія ігор;
  • - Економічний, фінансовий, банківський, інвестиційний, кон'юнктурний аналіз, аналіз галузевих ринків; бізнес-консалтинг; економічна політика; антикризове управління й ін.

Особливістю навчання в ОНУ імені І. І. Мечникова є оптимальне поєднання фундаментального теоретичного навчання, досліджень, практики. Окрім того, університетська освіта стимулює творчість, активне спілкування студентів і викладачів, індивідуалізацію навчального процесу студентів, соціалізацію, інтернаціоналізацію, формує здатність адаптуватися до зовнішніх умов. Усе це забезпечується високим рівнем кваліфікації викладацького складу; використанням інноваційних технологій навчання; поєднанням передового зарубіжного досвіду, отриманого викладачами на стажуваннях у провідних університетах Європи та США, дослідницького досвіду та практичної діяльності в галузі фінансів, банківської справи, обліку та аудиту, економічної аналітики та консалтингу, державного управління; систематичними лекціями іноземних професорів, зустрічами з відомими економістами, фінансистами, управлінцями; стажуваннями і подальшим навчанням студентів у європейських і північноамериканських вузах.

Наші випускники успішно працюють у провідних компаніях і установах України: «Одеська Обласна Енергозберігаюча Компанія», Maersk Ukraine Ltd, Телекард, Inter Service Plus Student Exchanges Agency, ПАТ «Одесаобленерго», Люксофт, Група терміналів Трансінвестсервіс (ТІС), КБ «Схід», Одеська міська рада, Одеська обласна державна адміністрація, сигарний дім «Фортуна», Державна фінансова інспекція, СМТ-Ltd, Pucelik Consulting Group, RISOIL SA, «Ощадбанк», «УкрСиббанк», ТОВ «Таврія-В» та ін.

Наші випускники успішно працюють у провідних компаніях і установах світу: Федеральний Резервний Банк (Бостон, США), Центральний Університет фінансів та економіки (Пекін, Китай), HSBC Holdings plc (Москва, Росія), Ernst & Young, Університет Париж-Північ XIII (Париж, Франція), BNP Paribas (Женева, Швейцарія) SA, Університет Софія-Антиполіс (Ніцца, Франція) та ін.

«Економічно освічену людину ошукати важко»

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Тел. приймальної (38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

title_5a622b6447bae289635661516383076
title_5a622b6447e362273306581516383076
title_5a622b64480ab6475729011516383076
title_5a622b64481d610865472211516383076
Top