Кафедра маркетингу та бізнес-адміністрування

Кафедра маркетингу та бізнес адміністрування  готує фахівців зі спеціальності «Менеджмент»

Навчаємо Бізнесу та Маркетингу професійно!

Відео

Більшість викладачів пройшли стажування у вищих навчальних закладах Європи (Франції, Португалії, Нідерландах, Англії, Німеччини, Угорщини, Болгарії) та США. Щорічно підвищують свій професійний рівень, беручи участь у міжнародних та всеукраїнських наукових та практичних конференціях, семінарах, круглих столах. Багато викладачів кафедри є практикуючими фахівцями в галузі управління підприємствами, маркетингу, антикризового управління компаніями і т.п.

Досвід і навички викладачів нашої кафедри: викладання за програмою МВА; бізнес-консультування, проведення бізнес - тренінгів та семінарів з менеджменту, маркетингу, ціноутворення, продажу, мерчандайзингу.

Використовується інноваційний підхід при проведенні занять, сучасні методики навчання, а також демократичний стиль спілкування між студентами та викладачами.

Освітньо-кваліфікаційний рівень випускника: бакалавр (073 «Менеджмент»), магістр (073 «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)»)

Існує денна та заочна форми навчання.

Після закінчення студенти, які успішно закінчили спеціальність і мають схильність до наукової діяльності, мають нагоду навчатися в денній або заочній аспірантурі.

Сфера діяльності випускників:

 • ІТ-технології. Маркетинг. Логістика і транспорт. Управління персоналом. Проектний менеджмент. Фінансовий і інвестиційний менеджмент. Готельно-ресторанний бізнес та туризм. Круінг. Медіа та рекламний бізнес. Екологічні інспекцї.
 • Державні, приватні, національні і міжнародні організації та корпорації, власний бізнес.

Завідує кафедрою маркетингу та бізнес-адміністрування, доктор економічних наук, професор Садченко Олена Василівна.

 • Автор понад 150 наукових праць (монографії, навчальні посібники, брошури та наукові статі).
 • Володар грантів: Сороса для стажування в Центральному Європейському Університеті(м. Будапешт) 1999р.; Фонду Макартуров (США) з економіко-екологічної тематики 2001р.
 • Співавтор Другої Національної доповіді України «Збереження біорізноманіття України».
 • Розробник наукового проекту в рамках проблеми «Збереження і підтримка знань, пов'язаних з біорізноманіттям, інноваціями і традиційними формами природокористування місцевих органів влади» Глобального екологічного фонду (ГЕФ) за підтримки Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку (МБРР).
  Розробник проектів «Концептуальні і методичні основи створення морського економіко-екологічного кадастру України»; "Про інституціоналізацію форм власності на об'єкти природно-ресурсного потенціалу"; «Екологічний паспорт суб'єкта природокористування»; «Типового проекту регіонального паспорта екологічної інфраструктури» та інш.
 • Член спеціалізованих вчених рад Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України (м. Одеса) та Національного гірничого університету МОН України (м. Дніпропетровськ).
 • Голова Державної екзаменаційної комісії провідних ВНЗ м. Одеси
 • Володар сертифікатів: «Наукові дослідження та інноваційний менеджмент», «Бізнес та сталий розвиток», «Навколишнє середовище і політика», «Партнерство за демократію заради здоров'я нації», «Сучасні аспекти математики гармонії та її застосування в економіці, природознавстві, технології, соціумі і освіті», «Соціально-географічні проблеми у Східно-Центральній Європі на початку 21 століття».

ВІТАННЯ завідувача кафедри

Дорогі друзі!

Ми раді вітати Вас на сайті кафедри Маркетингу та бізнес адміністрування Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова!

Кафедра вже більш 18 років здійснює підготовку бакалаврів та магістрів за спеціальністю "Менеджмент організації і адміністрування". Студенти вивчають спеціальні дисципліни, мають можливість проходити практику на провідних підприємствах Одеси. Крім цього, вони також мають можливість проходити міжнародні стажування. На кафедрі висока вимогливість викладацького складу до своєї роботи. Вона проявляється в проведенні навчального процесу на високому науково-методичному рівні, в розробці наукових проблем, та підготовці та захисті дисертацій.

Співробітники кафедри проводять величезну роботу зі студентами, аспірантами і здобувачами, передаючи їм свої знання, вміння та досвід і, звичайно, частинку своєї душі. Як результат, студенти та аспіранти кафедри щорічно займають призові місця на різних конкурсах та олімпіадах.

На цьому сайті Ви знайдете відомості про кафедру Маркетингу та бізнес-адміністрування, отримаєте необхідну для вступу інформацію, познайомитеся з викладачами, аспірантами та студентами кафедри, дізнаєтеся про основні дисципліни, що читаються нашими викладачами, про наукові досягнення і, звичайно ж, про дозвілля і цікаві заходи.

Також для Вас була підготовлена низка цікавих фотографій і відеозаписів з життя студентів кафедри. Ми сподіваємося, що на нашому сайті ви знайдете відповіді на всі Ваші питання, і ми будемо раді бачити вас серед студентів нашої кафедри.

З повагою,

зав. кафедрою Маркетингу та бізнес-адміністрування, 

професор, доктор економічних наук Садченко Олена Василівна

Контактна інформація:

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м. Одеса, Французський бульв. 24/26, каб. 55 (2 поверх)
Кафедра маркетингу та бізнес-адміністрування
Економіко-правовий факультет
Одеський національний університет імені І.І. Мечникова

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top