Наукова діяльність кафедри

Науково-дослідна тема кафедри: «Дослідження фінансово-економічних напрямів забезпечення сталого розвитку держави, регіонів, суб’єктів господарювання». Номер державної реєстрації НДР: № 0115U003910 Наказ ректора ОНУ імені І.І.Мечникова від 18.06.2015 № 1563-18Науковий керівник: к.е.н., доцент Журавльова Тетяна Олександрівна, завідуюча кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Відповідальний виконавець: к.е.н., доцент Маслій Н.Д.

Участь у міжнародних проектах

erasmus

програма Еразмус+ некомерційний проект ЄС з обміну студентами та викладачами між університетами-учасниками

студент спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Любчик Д.О. проходив навчання в університеті Деусто, м. Сан-Себастьян, Іспанія (грудень 2016 р. - червень 2017 р.) 

Міжнародне співробітництво:

Відповідно до договору про співробітництво між ОНУ імені І.І.Мечникова та Вищою школою управління та адміністрації (м.Ополе, Польща) кафедра фінансів, банківської справи та страхування співпрацює з Вищою школою управління та адміністрації (м.Ополе, Польща) Ректор Вищої школи управління та адміністрації (м.Ополе, Польща) проф. Duczmal M. входив до складу організаційного комітету міжнародних науково-практичних конференцій «Фінансові аспекти розвитку держави, регіонів та суб’єктів господарювання: сучасний стан та перспективи».

inter 

Стажування викладачів:

Вільний університет, м.Берлін, Німеччина, програма Еразмус+ , Grigoriadis Theocharis, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  стажування к.е.н., доцента кафедри Маслій Н.Д.

Наукові заходи на постійній основі (конференції, круглі столи, семінари й т.п.):

Регулярна конференція в рамках науково-дослідної теми кафедри «Дослідження фінансово-економічних напрямів забезпечення сталого розвитку держави, регіонів, суб’єктів господарювання», Регулярна звітна студентська конференція

conf1

Публікації професорсько-викладацького складу у 2018 році:

Статті у журналах, що входять до наукометричних баз даних – 17, зокрема Scopus, Web of Science – 2; Статті у журналах, що включені до переліку наукових фахових видань України – 16; публікації у матеріалах конференцій, тезах доповідей та   виданнях, що не включені до переліку наукових фахових видань України - 62; монографія – 1; навчально-методичні посібники – 3. За тематикою НДР захищено 45 бакалаврських та 30 магістерських робіт.

pub 

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top