Наші випускники

Сечин Євген Дмитрович, 

головний державний фінансовий інспектор відділу контролю у галузі ЖКГ, інфраструктури та зв'язку Південного офісу Держаудитслужби України

sechin

«Навчання – це дуже цікавий процес, який забирає велику частину часу та уваги. Крім того, навчання формує подальший життєвий шлях, професійну діяльність та впливає на якість самого життя в перспективі. Дуже важливо вчитися саме там, де комфортно і де можна здобути потрібну професійну підготовку….».

Фі Тхі Хіен

Провідний спеціаліст Lien Viet PostBank В’єтнам

fi2

«Мій університет відповідає усім критеріям щодо навчального процесу та студентського життя. По-перше, він має четвертий рівень акредитацій, що означає його високий статус та надання можливості здобуття дипломів магістра міжнародного зразку..».

fi1

Бойко Яна Леонідівна,

преміум-менеджер АТ «Ощадбанк»

boyko

«…вагомим аргументом на користь мого університету є активне студентське життя, регулярне проведення різноманітних творчих заходів, конференцій, наукових конференцій. Цікавими є спортивно-гумористичні змагання між факультетами, що сприяють кращому зануренню у студентське життя та допомагають проявити творчі таланти, а ще знайти нових друзів». 

Чупіна Анастасія Олександрівна

Бухгалтер Одеського філіалу міжнародної компанії DHL Global Forwarding Ukraine

chupina

«…загалом, я вважаю, що мій вибір університету був правильний, і зараз, завдяки цьому я маю перспективну посаду в міжнародній компанії»

Фітяк Оксана Богданівна,

бухгалтер Podatico sp.z.o.o., Польща, Варшава

fityak

«Університет для мене - другий дім і друга сім'я. Люблю тебе, мій Університет! Я люблю свій факультет за атмосферу, створену там, за можливості, які він відкриває перед студентами. Я люблю викладачів факультету за доброзичливе ставлення до студентів і за те, що вони заохочують до дискусії під час пар...»

Дондич Марія Валентинівна,

спеціаліст з обслуговування клієнтів АТ «Акцент-Банк»

dondich

«Вибір, від якого залежить ледь не все твоє майбутнє, ти маєш зробити у 16 років. Звісно ж, це сталося не без впливу оточуючих. Батьки наполягали на одному, друзі тягли покривало на свій бік, та вирішальним моментом для мене стала безпосередня зустріч з Університетами. Атмосфера, якою Університет наповнений кожного дня, атмосфера дружби, підтримки та поваги запам’ятовується на все життя..»

Баташова-Галінська Ольга Валеріївна

головний економіст управління роздрібних продажів АТ «Укргазбанк»

batashova

«Познайомившись з потенційними одногрупниками, походивши коридорами, поспілкувавшись з майбутніми викладачами, я відчула, як метелики пурхають в животі. Я закохалась. Закохалась у свій Університет. І ця любов виявилась взаємною. Я зрозуміла це, коли він перший мені зателефонував. І промовив 4 жадані слова: «Ви зараховані». Після цього у мене не було сумнівів. Мій вибір –правильний. Мій вибір – Одеський національний університет імені І.І. Мечникова»

Сургай Катерина Віталіївна

Головний офіс АБ Південний МенеджерУправління роздрібного кредитування;

surgay

«Своєю роботою я завдячую високій якості освіти, яку я здобула на спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ОНУ ім. І.І. Мечникова. Професійний рівень викладацького складу та наявність практичного досвіду роботи в фінансових установах у викладачів спеціальності гарантує працевлаштування та швидке кар’єрне зростання випускників»

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top