Абітурієнту

kaf fin abitur1

 • ЕКОНОМІЧНА ШКОЛА ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ

  Безкоштовний  профорієнтаційний проект, який було започатковано у 2018 році для ознайомлення випускників загальноосвітніх закладів з усіма економічними спеціальностями. Захід проводиться на регулярній основі у дні осінніх та весняних канікул на базі університету імені І.І.Мечникова (корпус на Французькому бульварі,24/26) за підтримки та участі абсолютно усіх економічних спеціальностей Економіко-правового факультету.

  Старшокласники можуть дізнатись багато цікавого про наші спеціальності завдяки спеціально розробленим нашими викладачами лекторіям, квестам, кейсам, діловим іграм. За результатами школи кожен учасник отримує сертифікат.

  Детальна інформація та реєстрація на школу відбувається через сторінку на Фейсбуці або через вайбер: тел/вайбер: 0970494946

  kaf fin abitur2

 • ШКОЛА ВИХІДНОГО  ДНЯ «ФІНАНСОВЕ МАЙБУТНЄ»

  Для абітурієнтів, які вже визначились із вибором спеціальності, пропонуємо ще один безкоштовний проект Школу вихідного дня «Фінансове майбутнє», яка кожної суботи проводить семінари зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з метою підвищення фінансової грамотності та інклюзивності молоді.

  fin future

 

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ  072

«ФІНАНСИ,   БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»

ТВІЙ ПРІОРИТЕТ № 1

Конкурентні переваги спеціальності полягають в наданні студентам необхідних професійних компетентностей практичної роботи, які затребувані в будь-якій сфері діяльності (державна служба, установи державного сектору економіки, бізнес, некомерційні організації, тощо.), де необхідно застосовувати аналітичні компетентності й ухвалювати управлінські рішення.

«Фінанси, банківська справа та страхування»—це надійний фундамент Вашого впевненого майбутнього!

ПЕРЕЛІК КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ:

 • українська мова та література,
 • математика,
 • іноземна мова або географія

форма навчання – денна, заочна

можливість продовжити навчання в магістратурі і аспірантурі

ЗАПРОШУЄМО ВАС ЗА АДРЕСОЮ:

м. Одеса, Фр.бульвар, 24/26,

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування

каб.52, 2 поверх

Facebook

Освітній рівень: бакалавр

В результаті навчання на спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» в ОНУ ім. І.І. Мечникова Ви здобуваєте наступні фахові компетентності:

 • Розуміння та здатність до критичного осмислення концептуальних основ економічної теорії, які стосуються фінансів, банківської справи та страхування й узагальнюють засади  і закономірності функціонування та розвитку фінансових систем.
 • Здатність опановувати та усвідомлювати інформацію щодо сучасного стану і тенденцій розвитку фінансових систем (державні фінанси, у т.ч. бюджетна та податкова системи, фінанси суб’єктів господарювання, фінанси домогосподарств, фінансові ринки, банківська система та страхування).
 • Вміння використовувати теоретичний та методичний інструментарій фінансової, економічної, математичної, статистичної, правової та інших наук для діагностики стану фінансових систем.
 • Здатність використовувати базові знання і практичні навички у сфері монетарного, фіскального регулювання та регулювання фінансового ринку. Здатність застосовувати сучасне інформаційне та програмне забезпечення, володіти інформаційними технологіями у сфері фінансів, банківської справи та страхування.
 • Здатність складати та аналізувати фінансову звітність, інтерпретувати та використовувати фінансову та пов’язану з нею інформацію.
 • Здатність виконувати контрольні функції у сфері фінансів, банківської справи та страхування. Здатність формувати та реалізовувати комунікації в сфері фінансів, банківської справи та страхування.
 • Здатність обґрунтовувати, приймати професійні рішення в сфері фінансів, банківської справи та страхування та брати відповідальність за них. Здатність підтримувати належний рівень знань та постійно підвищувати свою  професійну підготовку у сфері фінансів, банківської справи та страхування.

Сфери працевлаштування випускників спеціальності

 «Фінанси, банківська справа та страхування»:

 • в установах Національного і комерційних банків
 • на підприємствах і об'єднаннях різних галузей господарства України, незалежно від форм власності і організаційного формування
 • в небанківських фінансово-кредитних установах(страхові, інвестиційні, фінансові компанії, ломбарди)
 • експерт-оцінювач
 • фінансових службах держадміністрації
 • державний податковий інспектор
 • в науково-дослідних установах, освітніх закладах

Освітній рівень: магістр

Програма  магістратури орієнтується на сучасні наукові дослідження в сфері фінансово-кредитної діяльності суб’єктів підприємництва; враховує специфіку роботи організацій, установ та підприємств у сучасних умовах господарювання, орієнтує на актуальні спеціалізації, в рамках яких студент визначає професійну та наукову кар’єру; базується на загальновідомих наукових результатах, із врахуванням сьогоднішнього стану фінансової системи, орієнтує на актуальні спеціалізації, в рамках яких можлива подальша професійна та наукова кар’єра.

Сфери працевлаштування випускників магістратури спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»:

 • керівні посади в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також на підприємствах, в установах і організаціях державної форми власності
 • фінансові менеджери середньої та вищої ланки в банківських та небанківських фінансово-кредитних установах, зокрема в страхових компаніях
 • в науково-дослідних установах, освітніх закладах

Університет щорічно проводить ярмарок вакансій, де всі охочі студенти можуть познайомитись з майбутніми роботодавцями та працевлаштуватись!

Наш диплом має міжнародний зразок, отже наші випускники мають вагомі переваги перед іншими вищими навчальними закладами в працевлаштуванні за кордоном! Є успішний досвід працевлаштування випускників спеціальності у Франції, Німеччині, Англії, Китаї, Японії, В’єтнамі та ін.  Багато з наших випускників успішно керують власним бізнесом та будують великі плани на майбутнє! Роботодавцями наших випускників є провідні фінансові установи України та зарубіжжя.

kaf fin abitur6

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top