Жмай Олександр Володимирович

Жмай Олександр Володимирович - старший викладач кафедри менеджменту та інновацій

Посада: старший викладач кафедри менеджменту та інновацій

ОСВІТА

• 2007 – 2011 – Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, спеціальність «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», ступінь бакалавра
  • 2011 – 2012 – Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, спеціальність «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», ступінь спеціаліста
  • 2012 – 2016 – аспірантура Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, спеціальність 08.00.01 «Економічна теорія та історія економічної думки»

НАУКОВІ ІНТЕРЕСИ

Сучасні технології і тенденції в маркетингу, професійна система менеджменту, бізнес-планування, консалтинг, методологія сучасної економічної науки, соціальні, економічні та екологічні проблеми сучасності, корпоративна соціальна відповідальність та соціальне підприємництво, емоційний інтелект, ненасильницьке спілкування, social media marketing (SMM), hard & soft skills, психологія управління, критичне мислення, комунікації, публічні виступи.

ДИСЦИПЛІНИ ЩО ВИКЛАДАЮТЬСЯ

Менеджмент, основи менеджменту та маркетингу, історія управлінської думки, самоменеджмент, іміджологія, міжнародна торгівля.

ІНША ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

• Наставник команди Enactus ОНУ (2014-2019). За цей час двічі був визнаний найкращим наставником команди Enactus в Україні (2016, 2018), а команда двічі займала III місце на Національних змаганнях (2017, 2018).
  • Науковий керівник команди ОНУ в рамках міжнародного конкурсу «Золотий Компас», з 2012 року по теперішній час. За ці роки команда здобула 6 перших, 8 других та 3 третіх місць.
  • Засновник та відповідальний за розрахунок рейтингу «Найкращий студент факультету», з 2012 року по теперішній час.
  • З 2014 по 2019 рік заступник голови дебатного клубу Одеського національного університету імені І. І. Мечникова «Modus Vivendi». У 2019-2020 навчальному році – Голова дебатного клубу Одеського національного університету імені І. І. Мечникова «Modus Vivendi».
  • Спікер міжнародної молодіжної конференції «StudCamp 2016».
  • Учасник дискусії «Цілі сталого розвитку: чи правильний напрям компаній в Україні?» (23 січня 2018 р., м. Київ).
  • Робота у складі організаційного комітету I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент» («Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»), з 2012-го року по теперішній час.
  • Керівництво студентами, які приймали участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент» («Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»), з 2016-го року по теперішній час.
  • Керівництво студентами, які приймали участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт (2015-2018).
  • Учасник Форуму молодих лідерів в рамках XVI Ялтинської європейської стратегії (12-14 вересня 2019 року).
  • Сертифікований Sustainability Leader від організації United People Global.
  • Консультант з питань менеджменту в компанії CRP Consulting.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ, СТАЖУВАННЯ

• Літня школа лідерства в рамках програми TEMPUS (26-30.06.2017, Одеса, Україна)
  • Школа лідерства (10.2017-22.11.2017, Одеса, Україна)
  • Тренінг для менеджерів «Успіх можна спланувати» від Фонду Горста Рогуша (Німеччина) про стійкі практики успішного управління (26-30.11.2018, Одеса, Україна)