Кармазіна Катерина Юріївна

karamazina min

Кандидатка юридичних наук, доцентка

В ОНУ імені І.І. Мечникова працює з 2005 року на посаді старшого викладача кафедри конституційного права та правосуддя, з 2012 року – на посаді доцента цієї ж кафедри.

ОСВІТА

1. Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, спеціальність «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (2005 р.);
  2. Одеська національна юридична академія, спеціальність «Правознавство» (2003 р.);
  3. Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2002-2005 роки: навчання за програмою проекту TACIS «Правничі студії в Україні: Київ та окремі регіони» за спеціалізацією
    «Європейське право»;
  4. Європейський гуманітарний університет (м. Вільнюс, Литва), 2014 – 2016 роки: навчання на проекті «Дистанційне навчання адвокатів правам людини» (реалізується в рамках програми Мережі Будинків з Прав Людини «Міжнародне право для захисту суспільних інтересів» спільно з УГСПЛ);
  5. Німецька адвокатська академія (м. Берлін, Федеративна Республіка Німеччина), 2017 рік: навчання на курсі “Медіація для правників”, присвоєно кваліфікацію “Медіаторка”

НАУКОВИЙ СТУПІНЬ

Кандидат юридичних наук, Львівський національний університет імені Івана Франка (2011 р.). Спеціальність 12.00.01 - теорія та історія держави і права; історія політичних та правових учень. Тема кандидатської дисертації: «Механізм взаємодії джерел континентального та загального права».

ВЧЕНІ ЗВАННЯ

Звання доцента кафедри конституційного права та правосуддя (2015 р.)

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Права людини та міжнародні й національні механізми їх захисту, безоплатна правова (правнича) допомога та організація її надання, організація та діяльність судових та правоохоронних органів, конституційне право, порівняльне правознавство, захист прав правозахисників, медіація, інновації у вищій освіті, андрагогіка.

ДИСЦИПЛІНИ, ЩО ВИКЛАДАЮТЬСЯ

“Порівняльне правознавство”, “Основи конституційного права”, “Захист прав людини в Європейському Суді з прав людини”, “Конституційне право зарубіжних країн”, “Організація судових та правоохоронних органів”, “Порівняльне конституційне право”

ІНША ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Індивідуальна адвокатська діяльність. Медіаторка. Заступниця голови Комітету з конституційного правосуддя та прав людини Ради адвокатів Одеської області; членкиня Ради адвокатів Одеської області. Керівниця Одеського відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу». Викладання в Одеському регіональному відділенні Національної школи суддів України. Тренерка-модераторка для адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу. Членкиня видавничої ради професійного видання «Вісник Одеської адвокатури». Керівниця наукового гуртка “Адвокатура в Україні” та до 31.12.2018 року співкерівниця наукового гуртка з актуальних проблем конституційного, європейського права та правосуддя при кафедрі конституційного права та правосуддя Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова. Викладання в статусі гостьового професора в Університеті Деусто (Країна Басків, Королівство Іспанія) та Університеті імені Аристотеля міста Салоніки (Грецька Республіка)