Святошнюк Арина Леонідівна

svyatoshnuk

канд. юрид. наук, доцент, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Одеського національного університету імені І.І.Мечникова

Науковий ступінь

Кандидат юридичних наук, спеціальність 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право. Тема кандидатської дисертації: « Інститут розірвання порушеного договору у цивільному праві України та країн Європейського Союзу (порівняльно-правовий аналіз)», 2016 р. (Національна академія Генеральної прокуратури України, м. Київ)

Вчене звання

• Доцент кафедри цивільно-правових дисциплін, 2021 р.

Освіта

• Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, спеціальність «Правознавство», кваліфікація «магістр права», 2012 р.

Сфера наукових інтересів: цивільне право, договірне право, ІТ-право

Дисципліни, що викладаються: цивільне право ч.2, методологія юридичних наук, цивільний процес, ІТ-право, ОРПП.

Інша професійна діяльність

• Голова відділу по роботі з громадськістю у Раді молодих вчених

Підвищення кваліфікації

International Historical Biographical Institute (Dubai - New York - Rome - Burgas - Jerusalem - Beijing) - Міжнародний Сертифікат за результатами проходження VIII Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“ від 30 грудня 2022 року