Власний сайт біологічного факультету: biologywiki.onu.edu.ua

31 жовтня – Мiжнародний день Чорного моря. Студенти 1-3 курсів ОНУ Мечникова відвідали цього дня з екскурсією гідробіологічну станцію ОНУ. Зазначимо, що у 2022 році гідробіостанції виповнюється 120 років. Директор гідробіостанції, канд. біологічних наук Олег Ковтун познайомив студентів з історією станції та музеєм якорів.

Це наш перший курс. Наші надії і сподівання. Бажаємо нашим здобувачам смиливо і впевнено подолати будь/які перешкоди на шляху до успіхів та перемог. Нехай нові знання відкривають перед  ними простори можливостей та бажань

24 вересня 2022 р. куратор академгруп магістрів 2 року навчання спеціальностей 091 Біологія, ОП Мікробіологія і вірусологія, та 162 Біотехнології та біоінженерія доц. О.Ю. Зінченко провела кураторську годину, присвячену питанням академічної доброчесності, де нагадала здобувачам про види академічних порушень, етичний кодекс ученого України та інші документи, що стосуються правил етичної поведінки науковця, а також ознайомила здобувачів з матеріалами семінару від Unicheck щодо підготовки магістерських робіт до перевірки на плагіат.

На лекціях та лабораторних заняттях присутні всі студенти кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова незалежно від місця мешкання!

25.08.2022 відбулася робота Біологічної секції щорічної Міжнародної Гамовської конференції у режимі он-лайн на платформі Zoom. Традиційно Біологічна секція проходить під назвою «Важливість ідей Г. Гамова для біології 21-ого століття», під керівництвом проф., д.б.н. Чеботар С.В. (ОНУ імені І.І. Мечникова, Одеса, Україна).

З 20 червня по 12 липня 2022 року на кафедрі мікробіології, вірусології та біотехнології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова проведено XVII Міжнародну Літню школу для молодих учених, аспірантів і магістрів з молекулярної біології, біотехнології та біомедицини.

У період з 9 по 10 вересня 2021 року в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова пройшла VІІ Міжнародна конференція «ДРОЗОФІЛА В ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІЙ ГЕНЕТИЦІ ТА БІОЛОГІЇ», організована кафедрою генетики і молекулярної біології Одеського національного університету імені І. І. Мечникова за участі Національного антарктичного наукового центру МОН України та Українського товариства генетиків і селекціонерів імені М.І. Вавилова.

Шановні колеги!

Оргкомітет VIІ Міжнародної конференції радий повідомити, що у рамках першого дня конференції для учасників і зацікавлених буде проведено пленарні доповіді-лекції у форматі ZOOM. Тривалість пленарних доповідей – 30 хв.

Лекція «The outlook of molecular methods: implication for Drosophila research», доповідач – PhD Єлізавета Городецька (Ielizaveta Gorodetska), провідний науковий співробітник OncoRay – National Center for Radiation Research in Oncology, Дрезден, Германія

28 квітня для аспірантів, студентів та викладачів біологічного факультету професором А. Бьорнером (Prof. Dr., Dr. h.c. Andreas Börner) була прочитана лекція на тему: «Plant Genetic Resources for Food and Agriculture – A Prerequisite for Future Research and Breeding». Prof. Dr. Dr. h.c. Andreas Börner – є президентом міжнародної організації EUCARPIA www.eucarpia.eu та головою департаменту менеджменту та досліджень Генбанку Leibniz Institute of Plant Genetics and Crop Plant Research (IPK, Gatersleben, Germany).

Шановні колеги!

У зв’язку з невизначеністю та мінливістю ситуації з епідемічними обставинами, Організаційний комітет залишає за собою можливість зміни формату проведення VIІ Міжнародної конференції.

При подовженні епідемічних обмежень у серпні-вересні, Конференція може бути проведена у online-режимі. Формат проведення буде оголошений у ІІІ інформаційному листі.
Також повідомляємо про продовження терміну реєстрації учасників до 30 червня 2021 року.

ІІ Інформаційний лист

З повагою, Оргкомітет

Біологічний факультет запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей, який відбудеться 17 квітня 2021 року об 11.00 у форматі Zoom-конференції. Так, ми сподівалися, що зможемо зустрітися в стінах нашого закладу, але, на жаль, епідеміологічна ситуація не дозволяє це зробити...

Програма заходу:

  • знайомство з керівництвом факультету та представниками кафедр;
  • презентація спеціальностей:
    • 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини),
    • 091 Біологія,
    • 162 Біотехнології та біоінженерія,
    • 206 Садово-паркове господарство.
  • особливості навчання та дозвілля на біологічному факультеті;
  • відповіді на запитання.

Чекаємо на Вас!

Підключитися до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 810 4188 9156
Код доступу: VwHAY8

День відкритих який відбудеться 3 квітня 2021 року об 11.00 у форматі Zoom-конференції.

Програма заходу:

  • знайомство з керівництвом факультету та представниками кафедр;
  • презентація спеціальностей:
    • 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини),
    • 091 Біологія,
    • 162 Біотехнології та біоінженерія,
    • 206 Садово-паркове господарство.
  • особливості навчання та дозвілля на біологічному факультеті;
  • відповіді на запитання.

Чекаємо на Вас!

Підключитися до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 994 3473 8696

Код доступу: Lqdk72

До уваги випускників середніх шкіл, гімназій, ліцеїв та інших осіб із закінченою повною середньою освітою!

Біолоічний факультет запрошує Вас прийняти участь в олімпіаді з біології.

Деталі у розділі "Всеукраїнська олімпіада з біології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова - 2021" за посиланням: Заходи для абітурієнтів та корисна інформація

Чекаємо на Ваші анкети та відповіді!

16.02.2021 на Біологічному факультеті відбувся тематичний захід «Ніч у музеї», присвячений до Міжнародного дня Чарльза Дарвіна. У межах заходу директор Зоологічного музею ОНУ імені І.І. Мечникова д.б.н. В.О. Лобков розповів учням одеських шкіл про цінні колекції та наукові дослідження, що виконуються в музеї.

Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у VIІ Міжнародній конференції «Дрозофіла в експериментальній генетиці та біології», яка буде проходити на кафедрі генетики і молекулярної біології біологічного факультету Одеського національного університету імені І.І.Мечникова, 9 - 10 вересня 2021 р

Інформаційний лист

З 10 по 12 лютого 2021 р. включно, проводиться акредитаційна експертиза ОП Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

В Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова з 10 по 12 лютого 2021 р. включно, згідно з наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 25 січня 2021 р. № 97-Е, проводиться акредитаційна експертиза із використанням технічних засобів відеозв’язку освітньої програми «Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)» (ID у ЄДЕБО 35001) за спеціальністю 014 Середня освіта, спеціалізація 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

У відповідності до програми проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)» відкрита зустріч з експертною групою

відбудеться: 10 лютого 2021 р.    16:20-17:00

Підключитись до конференції через Zoom

Ідентифікатор конференції: 756 4428 3475
Пароль: 2021

Запрошуються усі бажаючі!

Програма проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)»

З 26 по 28 жовтня 2020 р. включно, проводиться акредитаційна експертиза ОП Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

В Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова з 26 по 28 жовтня 2020 р. включно, згідно з наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 19 жовтня 2020 р. № 1572-Е, проводиться акредитаційна експертиза із використанням технічних засобів відеозв’язку освітньої програми «Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)» (ID у ЄДЕБО 35000) за спеціальністю 014 Середня освіта, спеціалізація 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) для другого (магістерського) рівня вищої освіти.

У відповідності до програми проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)» відкрита зустріч з експертною групою

Відбудеться: 27.10.2020  з 16.00 до 16.30

Підключитись до конференції через ZoomZOOM

Ідентифікатор конференції: 764 3072 5735

Код доступу: 2020

Запрошуються усі бажаючі!

Програма проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)»

В Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова з 5 по 7 жовтня 2020 р. включно, згідно з наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 28 вересня 2020 р. № 1378-Е, проводиться акредитаційна експертиза із використанням технічних засобів відеозв’язку освітньої програми «Мікробіологія і вірусологія» (ID у ЄДЕБО 31839)

16.09.2020 у 27 авдиторії Біологічного факультету у 13.00 відбудеться лекція к.б.н., докторанта, ст. н. с. відділу інженерії та біоінформатики Інституту молекулярної біології і генетики НАН України Савицького Олександра В’ячеславовича на тему «Обчислювальна структурна біологія: методи та прикладні задачі». Запрошуються усі бажаючі

Вельмишановні науковці, викладачі закладів вищої освіти, аспіранти, докторанти, вчителі загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів, студенти!!!

Запрошуємо Вас взяти участь
у ІІ Всеукраїнській науково-методичній Інтернет-конференції
«ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПРИРОДНИЧИХ НАУК У КОНТЕКСТІ МОДЕРНІЗАЦІЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ВИЩОЇ ШКОЛИ»,
яка присвячена 155-річчю Одеського національного університету
імені І. І. Мечникова
і відбудеться 15-16 жовтня 2020 р.

Основні тематичні напрями роботи конференції:

1. Теоретико-методичні засади підготовки фахівців природничих наук у закладах вищої освіти;
2. Актуальні проблеми підготовки майбутніх учителів біології, географії, фізики, хімії, природознавства у закладах вищої освіти;
3. Інноваційні технології навчання природничих дисциплін у загальноосвітній школі;
4. Сучасні підходи до створення здоров'язбережувального освітнього середовища у закладах освіти;
5. Досвід навчання природничих дисциплін у закладах освіти країн зарубіжжя.

Форма участі у конференції (15-16 жовтня 2020 р.) – дистанційна, яка передбачає розміщення тез, статей; перегляд матеріалів та обговорення на сайті конференції (Facebook)

10.09.2020 в результаті таємного голосування трудового колективу біологічного факультету на посаду декана біологічного факультету було обрано кандидата біологічних наук, доцента кафедри гідробіології та загальної екології Заморова Веніаміна Веніаміновича, 1963 р.н.

13.08.2020 у межах ХХ Міжнародної Гамовської конференції-школи, що мала назву «Астрономія та за її межами: астрофізика, космологія та гравітація, фізика високих енергій, фізика астрочастинок, радіоастрономія та астробіологія» й проходила з 9 по 16 серпня 2020 р. у Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова (м. Одеса, Україна), відбулася робота Біологічної секції: «Важливість ідей Г. Гамова для біології 21-ого століття».

У рамках проєкту «Erasmus+. Key Action 1 – Mobility for learners and staff – Higher Education Student and Staff Mobility», напрям інтернаціоналізація освіти, доценти кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології Русакова М.Ю. та Зінченко О.Ю. отримали грант на відрядження до Університету Умео, Швеція, у жовтні 2020 р. Студентка 1 курсу магістратури Зимовець Валерія отримала грант для навчання протягом осіннього семестру 2020/2021 навчального року.

На біологічному факультеті ОНУ тривають наступні міжнародні проєкти:

Проєкт з інтернаціоналізації освіти «High Five», в якому координатором виступає Університет Умео (Umeå Universitet), Швеція. Головна мета проєкту – інтеграція України у європейський освітній простір.
Термін дії проекту: 1.01.2019 – 30.11.2020.

Шановні вступники до магістратури! Якщо Ви не встигли зареєструватись на ЄФІ з іноземної мови або отримали погані результати, ця інформація для ВАС!

Сторінка 1 із 3

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top