Лісіцина Ірина Миколаївна

старший викладач кафедри
математичного забезпечення комп’ютерних систем

Математик за спеціальністю «Прикладна математика»
Одеський державний університет (нині Одеський національний університет) імені І. Мечникова

Публікації

Автор та співавтор 9 наукових праць у рецензованих журналах та індексованих матеріалах конференцій; 9 патентів; 2 навчальних та методичних посібників; понад 20 тез доповідей конференцій.

у тому числі

навчальні та методичні посібники

Макогон В.С., Лисицына И.Н. Задачи и упражнения по программированию на языке С/С++ – Одеса: ОНУ, 2014 – 419с. Учебное пособие.

Петрушина Т.И. Лисицына И.Н. Программирование. Одесса: ОНУ, им. И.И. Мечникова, 2010 – 49с., Пособие по учебной практике для студентов 1-го курса специальности Прикладная математика.

ключові статті та повнотекстові доповіді у рецензованих виданнях

• Н. Ф. Трубіна, І. М. Лісіцина, А. В. Камєнєва. Навчальний симулятор планування ресурсів операційної системи// Збірник наукових праць ВІ Київського національного університету імені Тараса Шевченка Вип. № 59 – К.: ВІКНУ, 2018. - c. 146-160
  • И.Н. Лисицына. Приближенное решение сингулярных интегральных уравнений на вещественной оси методом полиномиальных квадратур// «Дифференциальные уравнения», 2002, № 724.

тези ключових конференцій

• Лисицына И.Н., Трубина Н.Ф. Использование симулятора процессов вычислительной системы в качестве поддерживающего программного обеспечения // «Інформаційні і управляючі системи та технології». Матеріали VI Міжнародної науково-практичної конференції. – 2017. – Одеса, ОНМУ, - с. 90-92
  • Grishin S.I, Lisitsyna I.N. Optimization of computer hardware configuration using the information system // Information Control Systems and Technologies, V international scientific-practical conference, Odessa, September 20 – 22, 2016. - Pp. 257-259.
  • Lisitsyna I., Petrushina T., Trubina N., A unified approach to hierarchical classifications // Computer Algebra and Information Technology, 2nd International Conference (CAIT-Odessa-2016), p. 24.
  • Lisitsyna I. M. and Ponyatovsky O. A. Means of automatic detection of functional dependencies. International scientific conference “Computer Algebra and Information Technology”, Odessa, August 20-26, 2012. – Pp. 46-48.
  • Лисицына И.Н., Трубина Н.Ф. Особенности электронных систем классификации для обучения студентов-биологов. Сучасні технології вищої освіти. Збірник наукових праць VІ Всеукраїнської науково–методичної конференції. Одеса, 6-8 жовтня 2010 року, - Одеса, 2010, с. 62-63
  • Лісіцина І.М., Гаврилюк С.А. Оцінювання алгоритмів швидкого перетворення Фур’є, реалізованих в керованому і некерованому коді. Тези XIV Всеукраїнської наукової конференції «Сучасні проблеми прикладної математики та інформатики», присвяченої 90-річчю з дня народження проф. О.М. Костовського. 2-4 жовтня 2007. – Львів: ЛНУ, 2007. - с. 25
  • Лисицына И.Н., Симонова И.Г. К приближенному решению сингулярных интегральных уравнений первого рода на вещественной оси. Тезисы докладов Международной конференции «Интегральные уравнения и их применения». –Одесса: ОНУ. -2005. –с.88.
  • Лисицына И.Н., Трубина Н.Ф. Технология создания ассоциативного интегрального терминологического словаря-справочника для использования в учебном процессе. Тезисы докладов III Международной конференции «Современные информационные технологии высшего образования». Одесса: ОГАХ. -2004. –с. 82.

Курси, що викладаються

• Програмування для бакалаврів з Комп'ютерної інженерії.
  • Структури даних та алгоритми для бакалаврів з Комп'ютерної інженерії.
  • Інженерна комп¢ютерна графіка для бакалаврів з Біотехнології.