Науково-технічний журнал «Сенсорна електроніка і мікросистемні технології»

Інформація оновлена 25.12.2015

«Сенсорна електроніка і мікросистемні технології» 
(«СЕМСТ»)

Сенсорна електроніка і мікросистемні технології - науково-технічні напрями, що бурхливо розвиваються як в Україні, так і за кордоном. Про це свідчать регулярні представницькі міжнародні науково-технічні конференції, що відображають численні науково-дослідні і конструкторсько-технологічні роботи, які проводяться провідними науково-технічними центрами, фірмами і університетами світу. Це обумовлено тим, що без відповідних сенсорів сучасні інформаційно-аналітичні системи не здатні забезпечити розв’язання складних задач автоматизації різних видів виробництва в тому числі небезпечних для здоров’я людини, контролю технологічних процесів, моніторингу навколишнього природного середовища, замкнених систем життєзабезпечення, точних операцій роботизованих комплексів, космічного апаратобудування тощо.

Міжнародний науково-технічний журнал "Сенсорна електроніка і мікросистемні технології", який зареєстровано в 2004 р. у Держкомітеті інформаційної політики України, є єдиним в Україні виданням, що відповідає даній тематиці, і це спрощує задачу по пошуку відповідної інформації по рубриках розрізнених журналів або авторів, при виборі журналу для публікації своїх результатів. В журналі друкуються оригінальні і оглядові статті з різних аспектів тематики.

Журнал систематично інформує читачів про міжнародні наукові конференції, висвітлює діяльність міжнародних організацій у вирішенні наукових проблем і прикладних задач мікросистемних технологій і сенсорики і сприяє розвитку цього важливого науково-технічного напрямку. Журнал виходить чотири рази на рік українською, російською і англійською мовами, реферується українським реферативним журналом "Джерело" і РЖ ВІНІТІ (Росія).

Журнал "Сенсорна електроніка і мікросистемні технології" входить у перелік видань, що рекомендовано ВАК України для публікації результатів кандидатських і докторських дисертацій по фізико-математичних, технічних і біологічних науках.

Журнал, хоча і новий, але вже досить відомий і авторитетний. У ньому публікувалися статті авторів з України, Італії, Франції, Вірменії, Азербайджану, Росії й ін. країн.

Запрошуємо вчених і інженерів Вашої організації до плідного співробітництва.

Адреса редакції: 
Лепіх Ярослав Ілліч, заст. гол. редактора, 
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, 
Редакція журналу "Сенсорна електроніка і мікросистемні технології", 
вул. Дворянська, 2, Одеса, 65082, Україна. 

Телефон / факс: +38(048)-723-34-61

E-mail: semst-journal@onu.edu.ua, ndl_lepikh@onu.edu.ua

Детальніша інформация про журнал http://semst.onu.edu.ua

НАГОРУ