Центр лідерства ОНУ імені І.І. Мечникова виступив одним з партнерів міжнародного проекту «Розширення прав і можливостей молоді за допомогою навичок аналізу конфліктів - розширення прав і можливостей спільноти»

Проект проходить з серпня по грудень з ініціативи міжнародної мережі Глобальне партнерство з попередження збройних конфліктів (GPPAC), її східно-європейської мережі.

Проект орієнтований на просування знань у роботі з конфліктами серед студентської молоді університетів України і Молдови. У ньому беруть участь 13 команд з університетів України і Молдови. Серед команд, які заявили участь в проекті є також команда ЕПФ ОНУ ім. І.І. Мечникова. Студенти різних спеціальностей дізнаються про різноманітність інструментів в аналізі конфліктів, про миротворчість і про молодіжну політику ООН, гендерних аспектах миротворчості.

Крім того, студенти отримують досвід аналізу конфлікту. Команди беруть участь в освітніх вебінарах, під час яких детально знайомляться з навичками аналізу конфліктів в суспільстві, працюють над кейсами конфліктних ситуацій, виконують завдання на основі навчальних і реальних кейсів. У студентів і викладачів-кураторів є унікальна можливість отримувати консультації та спілкуватися з досвідченими практиками по роботі з соціальними конфліктами.

Для викладачів, які виступають кураторами таких міждисциплінарних команд, це також хороший досвід роботи з креативними завданнями, а також можливість і підвищення інформованості в сфері практики роботи з соціальними конфліктами. В результаті кращі роботи будуть відзначені і рекомендовані для розміщення на глобальних ресурсах мережі.