Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році

Вітаємо студентів-переможців ОНУ і їх наукових керівників у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році

Відповідно до Наказу МОН України №865 від 28.07.2021 року “Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році”  вітаємо студентів Одеського національного університету імені І.І. Мечникова – переможців Конкурсу і їх наукових керівників з отриманням Дипломів:

Диплом І ступеня з галузей знань і спеціальностей

1. Страхування: ДРОЗДИНА Анастасія Андріївна – студентка 4 курсу ЕПФ (наук. керівник: Дем’янчук Марина Афанасіївна, доц. кафедри фінансів, банківської справи та страхування, д.е.н.)
  2. Актуальні питання співробітництва з європейським союзом: КАЧАНОВСЬКА Марина Сергіївна – студентка 4 курсу ФМВПС (наук. керівник: Якубовський Сергій Олексійович, завідувач кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин, проф., д.е.н.)
  3. Українська мова, література (з методикою їх викладання): ПЕТРОВА Світлана Анатоліївна – студентка 1 курсу магістратури філологічного ф-ту (наук. керівник: Хрустик Надія Михайлівна, доц. кафедри української мови, кандидат філологічних наук)
  4. Економіка та управління національним господарством: СТЕМБЛЕР Діана Володимирівна – студентка 4 курсу ЕПФ (наук. керівник: Горняк Ольга Василівна, завідувач кафедри економіки та підприємництва, проф, д.е.н)
  5. Культурологія: ЗОЛОТАРЬОВА Крістіна Сергіївна - студентка 1 курсу магістратури ф-ту історії та філософії (наук. керівник: Соболевська Олена Костянтинівна, завідувач кафедри культурології, д.філософ.н, к.філол.н., доц.)
  6. Управління у сфері економічної конкуренції: ГУСЄВ Артем Олександрович - студент 4 курсу ЕПФ (наук. керівник: Радченко Олександр Петрович, доц. кафедри економіки та управління, д.е.н.)

Диплом ІІ ступеня з галузей знань і спеціальностей

1. Українська мова , література (з методикою їх викладання): БУЧИНСЬКА Валерія Ярославівна – студентка 3 курсу філологічного ф-ту (наук. керівник: Дружинець Марія Львівна, проф. кафедри української мови, д.філол.н.)
  2. Германські мови (англійська, німецька): ГРИГОРЯН Анна Ігорівна – студентка 1 курсу факультету РГФ  (наук. керівник: Бігунова Наталя Олександрівна, професор кафедри теоретичної та прикладної фонетики англійської мови, д.філол.н.)
  3. Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право:КРИВОРУЧКО Олена Юріївна – студентка 1 курсу магістратури ЕПФ (наук. керівник: Кармазіна Катерина Юріївна, доц. кафедри конституційного права та правосуддя, к.юрид.н.)
  4. Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право: ШЕВЧЕНКО Марія Сергіївна – студентка 1 курсу магістратури ЕПФ (наук. керівник: Кармазіна Катерина Юріївна, доцент кафедри конституційного права та правосуддя, к.юрид.н.)

Диплом ІІІ ступеня з галузей знань і спеціальностей

1. Право: ВЕРЕМЧУК Владислав Сергійович – студент 1курсу магістратури ЕПФ (наук. керівник: Смітюх Андрій Володимирович, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва, проф. кафедри адміністративного та господарського права, д.юрид.н.)
  2. Економіка та управління національним господарством: ЧЕРКЕЗ Сергій Іванович – студент 4 курсу ЕПФ (наук. керівник: Ломачинська Ірина Анатоліївна, доц. кафедри економіки та підприємництва, к.е.н.)
  3. Міжнародні економічні відносини: ШИШКІНА Віра Ігорівна – студентка І курсу магістратури ФМВПС (наук. керівник: Якубовський Сергій Олексійович, завідувач кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин, проф, д.е.н.)
  4. Географія : СУЛЕЙМАНОВА Земфіра Маліківна - студентка 3 курсу геолого-географічного ф-ту (наук. керівник: Яворська Вікторія Володимирівна, декан геолого-географічного факультету, проф.. кафедри економічної та соціальної географії і туризму, д. геогр.н.)
  5. Суднобудування та водний транспорт : ЯРОЦЬКИЙ Данієль Сергійович - студент 4 курсу ФМФІТ (наук. керівник: Косой Михайло Броніславович, доц. кафедри теоретичної механіки, к.т.н.)

Бажаємо творчої наснаги, професійного зростання  та нових  досягнень у науковій роботі!