Тренінг "Анатомія наукового дослідження: ідеї, конференції, гранти, публікації"

24 березня Київська школа економіки та Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні проведуть в Одесі тренінг "Анатомія наукового дослідження: ідеї, конференції, гранти, публікації" для викладачів вищих навчальних закладів (викладачів; аспірантів та дослідників, які ще не мають наукового ступеня; кандидатів наук; докторів наук), які володіють англійською мовою і зацікавлені проводити наукові дослідження, в тому числі в інших країнах.

Тренінг відбудеться в готелі "Марлін" (Польський узвів 13), початок о 10 годині.

Детальна інформація, розклад та реєстрація у вкладеному файлі та за посиланням - http://www.kse.org.ua/uk/about/kse-news/?newsid=2303

Ми будемо раді бачити вас серед гостей наших заходів та будемо вдячні за поширення інформації серед ваших колег.

Тренінг пройде в рамках "Днів KSE в Одесі", протягом яких відбудуться інші освітні заходи:

22 березня, 18:30 – дискусія “Нова економіка: знання як стратегічна перевага”.

Учасники: Денис Торхов - Координатор проектів, Група з фінансування та розвитку МСБ, Європейський банк реконструкції та розвитку.

Сергій Колебошин - заступник голови Одеської обласної державної адміністрації.

Інна Совсун - віце-президентка Київської школи економіки, перша заступниця Міністра освіти і науки України у 2014-2016 роках.

23 березня

17:00 – зустріч-обговорення “Освіта <без> майбутнього. Чого навчатися у світі 4.0”. Спікер: Володимир Вахітов, професор Київської школи економіки, отримав ступінь PhD з економіки в Університеті Кентуккі.

18:30 – дискусія "Демократія, бюрократія та освіта". Спікерка: Інна Совсун, віце-президент Київської школи економіки, перший заступник Міністра освіти та науки в 2014-2016 рр.

19:00 – лекція “Аналіз ринку як перший крок до ефективних закупівель”. Спікер: Наталія Шаповал, віце-президент Київської школи економіки, керівник Центру вдосконалення закупівель.

Участь у всіх подіях безкоштовна. Детальна інформація та реєстрація.

Запрошуємо вас!