ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «Кар’єра» в ОНУ імені І.І. Мечникова 26 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ

Round Table of the Alumni-Network Ukraine-Germany “Career”, October 26th 2018
В Одеському Національному Університеті імені І.І. Мечникова відбулось засідання Круглого Столу «Кар’єра» в рамках співробітництва з Університетом імені Юліуса Максиміліана (м. Вюрцбург, Федеративна Республіка Німеччина) для випускників українсько-німецьких академічних програм обмінів 26 жовтня 2018 року, а також для студентів, аспірантів, викладачів та співробітників університету.

Відкрив засідання привітальною промовою Начальник Відділу міжнародного співробітництва ГРІНЕВИЧ В.С. У своєму короткому виступі ГРІНЕВИЧ В.С. наголосив, що для України дуже важливі заходи з кар’єрного росту, дуже важливо підвищувати свій професійний рівень у провідних вишах Європи. Для нас вкрай необхідно, щоб фахівці повертались на свою Батьківщину де їх знання та досвід мають бути використані.

1

В цьому заході серед іноземних фахівців був представник університету міста Вюрцбург (ФРН) Тереза БУРГХАРД та лектор DAAD з Одеського національного політехнічного університету Регіна УЛЕН.
Вони надали дуже змістовну презентацію важливих наробок з розвитку особистості, що повинно допомагати здобувачам іноземних грантів формувати свій CV.

Круглий Стіл «Кар’єра» зібрав студентів, аспірантів та викладачів різних факультетів ОНУ імені І.І. Мечникова.

Від ОНУ імені І.І. Мечникова також прийняли активну участь старший викладач кафедри міжнародних відносин факультету міжнародних відносин, політології та соціології КУЗЬМІН Д.В. та доцент ДУБОВИК В.А. В обговоренні активну участь прийняв професор кафедри обліку та аудиту, який позитивно оцінив Захід як можливість міждисциплінарного (між факультетського) спілкування та обміну інформацією.  Організатори Круглого Столу з боку Університету м. Вюрцбург висловили глибоке задоволення наслідками заходу і сподіваються на продовження подібних зустрічей у майбутньому.

Інформація підготовлена Відділом міжнародного співробітництва