-->

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ШКОЛИ-СЕМІНАРУ «УТРИМАННЯ РИБ ТА МОРСЬКИХ ССАВЦІВ В ШТУЧНИХ УМОВАХ»

З 16 по 18 червня 2017 року в корпусі біологічного факультету за адресою Шампанський провулок, 2 проходив семінар «Утримання риб та морських ссавців в штучних умовах». У семінарі брали участь як професійні біологи, працівники океанаріумів і дельфінаріїв (одеський дельфінарій «Немо»), так і аматори, що представляють клубний рух: клуб любителів икрометаючих коропозубих «СКЛІК» – Україна, «Killi Club de France (KCF)» – Франція, «Skandinavisk Killi Selskab (SKS)» – Швеція.

В рамках заходу представлена експозиція риб з родини ікрометаючі коропозубі (Cyprinodontoidae), яка налічувала понад 120 акваріумів з представниками цієї унікальної групи.
Були заслухані доповіді про сучасні проблеми змісту морських ссавців в штучних умовах, проблеми транспортування риб з місць проживання, кілька доповідей були присвячені питанням захворювань і лікування риб.