17 квітня 2018 відбулася п’ятнадцята наукова студентська англомовна конференція біологічного факультету «English in touch with science».

На зустріч 153-ій річниці ОНУ Ректорат, Профком та Центр культури оголошують Огляд-конкурс творчих колективів та окремих виконавців серед студентів і співробітників факультетів ОНУ імені І.І. Мечникова.

З 4 по 23 червня 2018 року Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України, Товариство мікробіологів України та Спілка біологів і біотехнологів Одеси проводять XІІІ Міжнародну Літню школу-конференцію з Молекулярної мікробіології та біотехнології. Основний тематичний напрям - Біоінформатика.

Ми запрошуємо Вас взяти участь у 15-й науковій студентській англійській конференції " English in touch with science ",

7 березня 2018 року відбулася сесія Загальних зборів Національної академії наук України, на якій проректора з наукової роботи ОНУ імені І.І. Мечникова, доктора біологічних наук, професора Володимира Олексійовича Іваницю обрано членом-кореспондентом НАН України. Щиро вітаємо Володимира Олексійовича і бажаємо творчих успіхів.

ivanitsa

30 березня 2018 р. відбулася церемонія вручення щорічної премії “Спортивна столиця“, яка була заснована Управлінням по фізічній культурі і спорту Одеської міської ради.

Лауреатами в номінації “Краща спортивна команда - 2017“ стали гравці клубів “Політехніка“ і “Академія“, які входили до складу юніорської збірної України по регбі – 7, яка завоювала титул чемпіонів Європи в дівізіоні “Трофі“.

З 2018 року на біологічному факультеті Одеського національного університету імені І.І. Мечникова відкрито набір на нову спеціальність - 206 «Садово-паркове господарство» для підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Випускники отримують освітню кваліфікацію - Бакалавр садово-паркового господарства. Термін навчання – 3 роки 10 місяців. Ліцензований обсяг – 60 осіб.

Астрономична обсерваторія приглашає
(ул.Маразліївска, 1в, (парк Т.Г. Шевченка)
Тел.048 722-03-96, 728-11-68

З 11 по 15 вересня 2017 року на базі Гуманітарного корпусу Одеського національного університету імені І.І. Мечникова пройшов ХIV з’їзд Товариства мікробіологів України за участю вітчизняних та зарубіжних вчених. В роботі з’їзду взяли участь понад 200 мікробіологів, вірусологів, біотехнологів України, Азербайджану, Казахстану, Італії, Молдови, Білорусі.

3-4 жовтня 2017 року в Одеському університеті пройде міжнародна наукова конференція "Читання пам'яті А. А. Браунера" на тему "Тварини в сучасному світі: екологічні та соціальні аспекти".

11-15 вересня 2017 року на базі Одеського національного університету імені І. І. Мечникова (м. Одеса) відбудеться ХV-й з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С.М. Виноградського за участі вітчизняних та зарубіжних вчених.

З 29 травня по 23 червня 2017 року на кафедрі мікробіології, вірусології та біотехнології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова спільно з Інститутом мікробіології і вірусології імені Д.К. Заболотного НАН України, за підтримки Товариства мікробіологів України імені С.М. Виноградського та Спілки біологів і біотехнологів Одеси проходила ХІІ Міжнародна Літня школа-конференція «Молекулярна мікробіологія і біотехнологія» за основним тематичним напрямом Біоінформатика.

В межах навчального процесу спеціальності біотехнологія по курсу біотехнологія рослин вперше в університеті організовано повноцінні умови для проведення експериментальних, практичних занять по цьому навчальному та науковому напрямку. Створено та запущено до цілорічного процесу культуральний бокс для вирощування рослин в культурі in vitro – тобто в стерильних умовах, в замкненій модельованій системі. Рослина в біотехнологічній культурі – це великий світ в маленькій пробірці. Це маленьке чудо народження та розвитку із клітин чи пласту тканин цілої рослини, або навіть тисячі однакових клонів цієї рослини. Це біотехнологія клонування рослин.

Необхідність здорового способу життя сьогодні не викликає а ні сумнівів, а ні заперечень. З кожним роком статистичні дані свідчать про зниження фізіологічного та психічного здоров’я молоді, що негативно відбивається на демографічній ситуації у країні в цілому.

З 16 по 18 червня 2017 року в корпусі біологічного факультету за адресою Шампанський провулок, 2 проходив семінар «Утримання риб та морських ссавців в штучних умовах». У семінарі брали участь як професійні біологи, працівники океанаріумів і дельфінаріїв (одеський дельфінарій «Немо»), так і аматори, що представляють клубний рух: клуб любителів икрометаючих коропозубих «СКЛІК» – Україна, «Killi Club de France (KCF)» – Франція, «Skandinavisk Killi Selskab (SKS)» – Швеція.

15 міжнародна виставка KILLIFISH за сприяння Словянського клубу любителів ікрометаючих карпозубих (СКЛІК) відбудеться 17 червня з 9-00 до 16-00 та 18 червня з 9-00 до 12-00 у приміщенні біологічного факультету Одеського національного університету імені І. І. Мечникова за адресою пров. Шампанський, 2.

Вхід вільний, запрошуються усі бажаючі

«МОЛЕКУЛЯРНА МІКРОБІОЛОГІЯ І БІОТЕХНОЛОГІЯ»

День в саду

Свято відбудеться 20-21 травня в ботанічному саду Одеського національного університету за адресою Французький бульвар 48/50. У програмі виставка картин, майстер-класи, школа юних садівників

Чекаємо Вас з 10 до 18.00

Тиждень рослин

15 – 19 травня на біологічному факультеті в ауд. 82 (Шампанський провулок, 2), пройдуть відкриті лекції, присвячені Тижню рослин. Запрошуються всі бажаючі

Інформація Товариства мікробіологів України ім. С.М.Виноградського (ТМУ) про роботу ХV з’їзду Товариства, який відбудеться 11-15 вересня 2017 року на базі Одеського національного університету імені І.І. Мечникова (м. Одеса).
Сторінка 1 із 2

Тел. приймальної (38-048)723-52-54