Візит ректора Тартуського університету професора Воллі Калма

25 вересня 2017 з ініціативи ректора Тартуського університету професора Воллі КАЛМА відбувся його візит ректору Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова професору КОВАЛЮ Ігорю Миколайовичу.

За інформацією професора Воллі КАЛМА, мета його візиту - відвідування університетів України в зв'язку з тим, що в університетській спільноті Естонії існує значний інтерес до співпраці з колегами з України. В Естонії немає повної інформованості про події в Україні, і існує деяка стурбованість щодо цієї ситуації. Незважаючи на це, у професора Воллі КАЛМА склалося дуже позитивне враження про Одесу, одеситів і ОНУ ім. І.І. Мечникова, зокрема.

Тартуський університет є одним з найстаріших в Естонії, він відомий науковій спільноті своїми видатними вченими, зокрема, професором-лінгвістом Юрієм Михайловичем ЛОТМАНОМ. Тартуський університет є членом багатьох європейських університетських спільнот. Серед них LERU - League of European Research Universities. У зв'язку з цим пан професор Воллі КАЛМ висловив інтерес залучити ОНУ ім. Мечникова до діяльності цієї Ліги.

Ректор ОНУ ім. І.І. Мечникова професор КОВАЛЬ І.М., позитивно сприймаючи інформацію професора Воллі КАЛМА, поінформував його про цікаві наукові напрямки, що склалися в Одеському університеті, серед них: біотехнології, нанотехнології, проблеми міжнародної безпеки, гібридна війна.

Професор Воллі КАЛМ, геолог за фахом, повідомив про існуючі геологічних наукові проблеми, що вивчаються в університеті.

Проведений обмін інформацією представляє певний інтерес і приверне увагу фахівців обох університетів до цікавих тем і проектів.

Тел. приймальної (38-048)723-52-54

//Google Analytics