Важливий етап міжнародного співробітництва: посол Японії в ОНУ

japan1

12 травня ректор Одеського національного університету проф. І. М. КОВАЛЬ приймав у своєму офісі делегацію іноземних гостей на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні паном СУМИ Шигекі.

japan2

П. Посол був ознайомлений не тільки з історією і сучасною діяльністю університету, а й з історією вивчення японської мови в ОНУ. Був відзначений великий інтерес серед студентів до японської культури і мови.

japan3

Після зустрічі з ректором, пан Посол та гості відвідали Інститут соціальних наук, де зустрілись з директором Інституту доц. ГЛЕБОВИМ В. В. Директор ІСН детально поінформував гостей про історію та сучасність інституту і супроводжував гостей в Центри вивчення іноземних мов.

japan4

П. Посол також відвідав заняття з японської мови і зустрівся з студентами-японістами. Студенти спілкувалися з японськими гостями на японській мові, задавали численні запитання, обговорювали події культурного життя в світі. Гості високо оцінили їх професійний рівень.

japan5

Посилання на джерело при використанні обов’язкове

Кафедра міжнародних відносин (Д. І. Мігдальський)
Відділ міжнародного співробітництва