Студенти ОНУ відвідали міжнародну організацію EUBAM з нагоди Дня Європи в Одесі

З нагоди Дня Європи в Одесі студенти Інституту математики, економіки і механіки спеціальності «міжнародні економічні відносини» прослухали лекцію експертів Місії ЄС EUBAM на тему європейської інтеграції України.

EUBAM (EU Border Assistance Mission to Moldova and Ukraine) - Місія Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні зі штаб-квартирою в Одесі. Ця організація сприяє нормам та процедурам прикордонного контролю, митної справи та торгівлі, які відповідають стандартам ЄС. Студенти проявили гарні знання актуальних проблем ЄС, задавали питання голові Місії та вразили колег високим рівнем володіння англійською, яка була мовою зустрічі. Було закладено основу для подальшого поглиблення співробітництва між ОНУ та організацією EUBAM.

Тел. приймальної (38-048)723-52-54