DAAD, Kooperationsseminar в рамках проекту «Підтримка інтернаціоналізації українських вузів»

Інтернаціоналізація є світовою тенденцією в розвитку університетів. При цьому йдеться не лише про можливості для викладачів та студентів частково навчатись та досліджувати за кордоном, все важливішою стає «інтернаціоналізація вдома», тобто пропозиція міжнародних програм у власному вузі. У зв'язку з цим зростає інтерес українських університетів до спільних програм.

В рамках проекту «Підтримка інтернаціоналізації українських вузів», фінансованого Федеральним міністерством освіти та досліджень Німеччини, DAAD організовує конференцію на тему:

Модуль – навчальна програма - диплом: що відбувається у спільних програмах?
11 листопада 2017 року у готелі «Русь» у Києві.

Темами будуть розбудова співпраці з німецькими вузами, а також можливості фінансування. Особливо будуть розглянуті теми:

• Налагодження співпраці й можливості фінансування;
  • Німецькі та українські виші: спільне та відмінне;
  • Визнання результатів навчання та подвійних дипломів (німецькі та українські передумови);
  • Мовні передумови у спільних програмах.

Учасники отримають можливість ознайомитись зі зразками успішних проектів та поговорити з досвідченими керівниками проектів.

Участь відкрита для викладачів, що зацікавлені у розбудові співпраці та для співробітників міжнародних відділів. Для учасників з-поза меж Києва повертаються дорожні витрати (квиток на поїзд 2 класу, за умови надання квитків), а також оплачується номер в готелі з 10 на 11 листопада.

Якщо Ви зацікавлені в участі, надішліть, будь ласка, заповнену аплікаційну форму до 15 жовтня 2017 року Оксані Швайці, E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., її також можна завантажити на сторінці www.daad.org.ua.

Кількість учасників від одного вишу обмежена. До 18 жовтня ми повідомимо про результати відбору.

Тел. приймальної (38-048)723-52-54

//Google Analytics