Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Відкрите урочисте засідання кафедри фізичної географії та природокористування

Відкрите урочисте засідання кафедри фізичної географії та природокористування

10 жовтня 2015 року о дванадцятій годині у Будинку Вчених (Одеса, вул. Менделєєва 4) відбудеться відкрите урочисте засідання кафедри фізичної географії та природокористування Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова, присвячене 150-річчю з моменту заснування кафедри.

Запрошуються всі бажаючі, які люблять і поважають географію - науку наук.

Ви зустрінетесь з найвизначнішими вузівськими викладачами, вченими зі світовим ім'ям, старими одеситами. Багато чого дізнаєтесь з історії вищої освіти в нашому місті.

Геолого-географічний факультет

Тайланд. На фоні золотого палацу. День відпочинку під час дослідних робіт.
Акад. Руденко Леонід Григорович, директор інституту географії НАН України, проф. Вихованець Галина Володимирівна, проф. Шуйський Юрій Дмитрович.

Проф. Шуйський Юрій Дмитрович - нагороджений золотою медаллю та дипломом, входить в інтелектуальну еліту України, 2012 рік.

Наукові дослідження. Дунай.

Після маршруту по Дністру на катері.

Опис ґрунтового шурфу.
02.10.2015