Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Міжнародна програма «Усна історія (не)подоланого минулого» Одеса, 8–11 жовтня 2015 року

8–9 жовтня — Міжнародна наукова конференція «Усна історія (не)подоланого минулого: подія — наратив — інтерпретація».

Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, Гуманітарний корпус, Французький бульвар, 24/26, новий корпус, 2-й поверх, конференц-зал, ауд. 202, 202а, 9:00–19:00

10 жовтня — Панельна дискусія «Жіночий досвід війни: історичні дослідження у сучасних контекстах» і презентація збірника наукових статей «Жінки Центральної та Східної Європи у Другій світовій війні: Гендерна специфіка досвіду в часи екстремального насильства» / за наук. ред. Гелінади Грінченко, Катерини Кобченко та Оксани Кісь (Київ, 2015). Учасниці дискусії — редакторки та авторки збірника: Гелінада Грінченко (Харків), Оксана Кісь (Львів), Олена Стяжкіна (Київ — Донецьк), Тетяна Пастушенко (Київ). Модератор — Олександр Прігарін (Одеса)

вул. Пастера, 13, читальний зал, ротонда, 10:00–12:00

10 жовтня — Круглий стіл «Документальна основа радянського самвидаву (1960–1980-ті роки): усні та письмові джерела», за участю Олександра Алтуняна (Москва), Леоніда Гіршовича (Берлін), Сергія Дєдюліна (Париж), Аллана Ріда (Нью-Брансуік, Фредеріктон, Канада), Антона Свєшнікова (Омськ), а також Барбари Мартен (Женева), Тетяни Рогозовської (Київ) та Сергія Стратановського (Санкт-Петербург). Ведуча — Лідія Ковальчук (Одеса).

вул. Пастера, 13, читальний зал, ротонда, 12:00–18:00

11 жовтня — Літературні читання: проза та поезія Дмитра Бобишева (Шампейн-Урбана, штат Іллінойс, США), Тамари Буковської (Санкт-Петербург — Москва), Леоніда Гіршовича (Берлін), Сергія Стратановського (Санкт-Петербург), Андрія Чернова (Санкт-Петербург — Москва). Ведучий — Сергій Дєдюлін (Париж).

вул. Пастера, 13, читальний зал, ротонда, 12:00–15:00

Запрошуємо на всі заходи. Вхід вільний

Міжнародна програма "Усна історія (не)подоланого минулого"

Об'яви для поширення