Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ МІЖНАРОДНІ ПОДІЇ: ЗУСТРІЧІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ОНУ

МІЖНАРОДНІ ПОДІЇ: ЗУСТРІЧІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ОНУ

 
 
16 вересня 2015 р. у гуманітарному корпусі ОНУ імені І. І. Мечникова відбулася зустріч студентів Інституту соціальних наук (ІСН) з головою адміністративного відділу Коледжу Європи Річардом ВАШИНГТОНОМ. Він презентував магістерську програму Коледжу з підготовки майбутніх працівників дипломатичної служби та адміністративних підрозділів. Зустріч відкрив проректор СКОРОХОД С.Ф.
 
 
На фото (зліва направо): голова адміністративного відділу Коледжу Європи Річард ВАШИНГТОН,
                                               викладач арабської мови ІСН Дмитро ПОБЛЄ.
 
Студенти  мали можливість ознайомитися з основними принципами міжкультурної комунікації в європейських вищих навчальних закладах, долучитися до  нововведень у галузі сучасної освіти, задати питання, що цікавили їх, демонструючи блискучі знання англійської мови.
 
 
Річард ВАШИНГТОН мав можливість відзначити високий рівень підготовки студентів в аспекті міжкультурного спілкування та їхнього усвідомлення процесів, що відбуваються у сфері міжнародної освіти, а також мав можливість ознайомитися з міжнародною діяльністю ОНУ імені І. І. Мечникова під час спілкування з начальником Відділу міжнародного співробітництва В. С. ГРІНЕВИЧЕМ і викладачем університету, українським дипломатом Д. К. ПОБЛЄ.
 
 
На фото (зліва направо): В. С. ГРІНЕВИЧ, С. Ф. СКОРОХОД, Р. ВАШИНГТОН, Д. К. ПОБЛЄ
 
У той самий день відбулася зустріч відомого литовського журналіста Андреаса ТАПІНАСА зі студентами спеціальності «Міжнародні відносини» ІСН. Протягом цієї зустрічі студенти прийняли активну участь у обговоренні сучасних глобальних процесів та основних тенденціях розвитку міжнародних відносин у контексті української кризи.
 
 
Андреас ТАПІНАС також розкрив основні положення журналістської діяльності в умовах медіа- війн і відповів на всі питання студентів в притаманній журналістам дотепній та живій манері.
 
З будь-яких додаткових питань звертатися до Відділу міжнародного співробітництва ОНУ імені І. І. Мечникова.
 
тел. 723-60-13
email: grinevich@onu.edu.ua
21.09.2015