Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ ПОСОЛ ЛИТВИ У СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ СОЦІАЛЬНИХ НАУК ОНУ імені І.І. МЕЧНИКОВА

ПОСОЛ ЛИТВИ У СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ СОЦІАЛЬНИХ НАУК ОНУ імені І.І. МЕЧНИКОВА

21 листопада 2016 р. Посол Литви в Україні, пан Марюс ЯНУКОНІС, відвідав ОНУ, зустрівся з ректором проф. І. М. КОВАЛЕМ і виступив перед студентами ІСН з докладною лекцією, присвяченою досвіду Литви щодо приєднання до Євросоюзу.

П. Посол в своєму виступі розповів, що Литві знадобилося 10 років реформ у всіх сферах діяльності держави, щоб відповідати критеріям, визначеним Євросоюзом.

Литва виконала всі необхідні умови, пройшовши, також як і Україна, через непрості випробування.
Багато побоюваннь, які існували в той час в суспільстві, були успішно здолані, і Литва стала повноправним членом Європейської родини.
П. Посол відповів на чисельні запитання студентів. Він зазначив серйозну професійну зрілість студентів та висловив впевненість в тому, що нове покоління українців готове до нових викликів життя.

Зустріч відбулася завдяки сприянню Почесного Консула Литви в Одесі, пані Олени ДРУТІС, і представника МЗС України в Одеському регіоні, п. К. І. Ржепішевський.

Посилання на джерело при використанні обов’язкове
Відділ міжнародного співробітництва
Тел.: (048) 723-60-13