Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Візит делегації Посольства Франції в Україні в ОНУ імені І.І. Мечникова

Візит делегації Посольства Франції в Україні в ОНУ імені І.І. Мечникова

8 листопада у межах офіційного візиту делегації Посольства Франції в Україні в ОНУ імені І.І. Мечникова відбулася зустріч Аташе Посольства Франції в Україні з питань співробітництва в галузі французької мови пана Фабріса Пето та Аташе Посольства Франції в Україні з питань університетського та наукового співробітництва пана Сільвена Ріголле  з керівництвом факультету РГФ та викладачами кафедри французької філології.

Підчас зустрічі Аташе Посольства Франції ознайомили викладачів кафедри французької філології з перспективами співробітництва факультету РГФ з Посольством Франції в Україні та з проектом проведення у м. Києві у 2017 р. міжнародної франкомовної наукової конференції для викладачів ВНЗ України з участю іноземних науковців.

Візит пана Пето та пана Ріголле на факультет сприятиме подальшому розвитку взаємодії Посольства Франції в Україні та викладачів кафедри французької філології у галузі вдосконалення процесу викладання французької мови в ОНУ імені І.І. Мечникова.
14.11.2016