Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Центр лідерства ОНУ ім. І. І. Мечникова запрошує на публічну лекцію "Британець всіх часів і народів"

ЦЕНТР ЛІДЕРСТВА ОНУ ім. І. І. Мечникова

запрошує студентів, аспірантів і викладачів усіх спеціальностей на чергову публічну лекцію з циклу "Лідери в політиці, науці, бізнесі"

24 листопада - "Британець всіх часів і народів". Розмова піде про Вінстона Черчилля.

Лекцію прочитає психолог, міжнародний тренер НЛП, співавтор проекту "Трирівневе Навчання", учасник групи Діалогів - Oksana Bolotova

Після лекції - питання і обговорення.

Зустріч відбудеться 24 листопада за адресою: Французький бульвар 24/26 ауд. 202. Початок о 18.00.

Кількість місць обмежена, тому просимо вас зареєструватися за посиланням або зателефонувавши за номером - (048) 702-31-13

Цикл міждисциплінарних лекцій проводиться за підтримки Профкому студентів та аспірантів ОНУ ім. І. І. Мечникова.
11.11.2016