Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ НАДЗВИЧАЙНИЙ ТА ПОВНОВАЖНИЙ ПОСОЛ ФРН В ОНУ імені І. І. МЕЧНИКОВА

НАДЗВИЧАЙНИЙ ТА ПОВНОВАЖНИЙ ПОСОЛ ФРН В ОНУ імені І. І. МЕЧНИКОВА

19 січня 2016 року Надзвичайний та Повноважний Посол ФРН в Україні, пан Ернст РЕЙХЕЛЬ, здійснив візит до ОНУ імені І. І. Мечникова. Університет став першою локацією перебування пана РЕЙХЕЛЯ в Одесі.

Візит традиційно почався із зустрічі з ректором, проф. І. М. КОВАЛЕМ, в офісі ректора.

Пан РЕЙХЕЛЬ наголосив на тому, що в цьому році виповнюється 25 років з моменту встановлення німецько-українських дипломатичних відносин, а наступний рік – рік німецької мови в Україні, та висловив впевненість в тому, що студенти ОНУ будуть залучені до цих заходів.

Візит продовжився зустріччю із студентами ОНУ імені І. І. Мечникова.

До обговорення були залучені усі небайдужі до долі України, адже пан РЕЙХЕЛЬ у центр дискусії поставив питання безпеки та цілісності України в умовах агресивних дій сусідньої держави.

Відділ міжнародного співробітництва
19.10.2016