Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ 22-24 вересня 2016 р. відбулась VIІ Міжнародна науково-практична конференція "Стратегічні пріоритети соціально-економічного розвитку в умовах інституційних перетворень глобального середовища"

22–24 вересня 2016 року кафедра економічної теорії та історії економічної думки провела VIІ міжнародну науково-практичну конференцію «Стратегічні пріоритети соціально-економічного розвитку в умовах інституційних перетворень глобального середовища». В конференції взяли участь більше 30 науковців – фахівців у мікро-, макро-, мезо- та мегаекономіці. Активними учасниками конференції були також студенти факультету економіки ІМЕМ, магістранти й аспіранти.

У конференції також взяли участь іноземні гості: науковці з Польщі, Румунії, Білорусі.

В ході конференції були обговорені важливі проблеми формування сучасних пріоритетів соціально-економічного розвитку на різних рівнях економіки. Наукова дискусія під час обговорення доповідей і відповідей на запитання надала можливість розробити рекомендації. Конференція успішно завершила роботу і зробила певний вклад у розвиток вітчизняної економічної науки.

З програмою конференції можна ознайомитися за посиланням

Матеріали конференції

12.10.2016