Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Центр лідерства Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про початок циклу лекцій про світових лідерів в різних сферах

До дня народження одного з найвідоміших миротворців, запрошуємо Вас відвідати публічну лекцію "Махатма Ганді: етика політичного діяча". Пропонуємо Вам цікаву розмову про роль лідера в історії країни.

Лекцію прочитає кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології ОНУ ім. І. І. Мечникова Олена Фостачук.

Лекція розрахована на студентів і аспірантів спеціальностей соціологія, політологія, історія, філософія, а також міжнародні відносини.

Зустріч відбудеться 3 жовтня в Центрі лідерства ОНУ за адресою: вул. Маяковського 7, аудиторія 26. Початок о 15.00.

Кількість місць обмежена, тому просимо вас зареєструватися за посиланням
або зателефонувавши за номером – (048)702-31-13

Цикл міждисциплінарних лекцій проводиться за підтримки Профкому студентів та аспірантів ОНУ ім. І. І. Мечникова.
30.09.2016