Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ До уваги вступників!

До уваги вступників!

Одеський національний університет імені І.І. Мечникова додатковий оголошує прийом на вакантні контрактні місця за такими спеціальностями:

1. 033 «Філософія» (філософський факультет, денна та заочна форми навчання - ОКР спеціаліста та ступінь магістра).

2. 034 «Культурологія» (філософський факультет, денна та заочна форми навчання - ОКР спеціаліста; денна форма навчання - ступінь магістра).

3. 035 «Філологія (Англійська мова та література)» (інститут інформаційних та соціальних технологій, денна та заочна форма навчання - ОКР спеціаліста для здобувачів другої вищої освіти).

4. 053 «Психологія» (інститут інформаційних та соціальних технологій, денна та заочна форма навчання - ОКР спеціаліста для здобувачів другої вищої освіти).

5. 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (інститут інформаційних та соціальних технологій, денна форма навчання - ступінь магістра).

6. 081 «Право» (економіко-правовий факультет, денна форма навчання – ОКР спеціаліста; денна та заочна форма навчання – ступінь магістра).

7. 162 Біотехнології та біоінженерія (біологічний факультет, денна форма навчання - ступінь магістра).

Додатковий прийом проводиться у такі терміни:

- прийом документів від вступників – з 01 серпня 2016 р. до 18.00 07 серпня 2016 р.;
- проведення вступних випробувань – з 08 серпня 2016 р. по 10 серпня 2016 р.;
- оприлюднення рейтингового списку вступників та списку рекомендованих до зарахування – не пізніше 12.00 11 серпня 2016 р.;
- зарахування та оприлюднення наказу про зарахування вступників – не пізніше 12.00 12 серпня 2016 р.

Вступні екзамени проводяться відповідно до Правил прийому до Одеського національного університету імені І.І. Мечникова у 2016 році.

29.07.2016