Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКІ УРОЧИСТОСТІ В ХАРЬКІВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКІ УРОЧИСТОСТІ В ХАРЬКІВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

З 8 по 9 липнгя відбулись XVI засідання Консорціуму Українських університетів і Варшавського універстету, яке проходило в Харьківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.

В засіданні прийняли участь ректори і представники ряду українських університетів, серед яких була делегація Одеського національного університету імені І. І. Мечникова на чолі з ректором, професором І. М. КОВАЛЕМ.

Програма заходу включала виступи представника Посольства Республіки Польща в Україні, Рафала ВОЛЬСЬКОГО, ректора Варшавського університету, Марчіна ПАЛИСА, ректорів ВНЗ України – ректора Острозької академії, Ігора ПАСІЧНИКА, ректора Прикарпатського університету ім. В. Стефаника І. Є. ЦЕПЕНДИ.

Особливим питанням Програми засідання була презентація Одеського національного університету імені І. І. Мечникова у мультімедійному форматі ректором ОНУ ім. І.І. Мечникова, І. М. КОВАЛЕМ.

За результатами презентації університета та її обговорення було прийняте рішення про офіційне прийняття Одеського національного університету імені І. І, Мечникова до Консорціуму Українських університетів і Варшавського університету. Це рішення було оформлено Постановою № 1 XVI засідання Консорціуму Українських університетів і Варшавського університету в Харькові від 9 липня 2016 р.

Учасники заходу заслухали виступ постійного заступника Голови Консорціума, Яна МАЛІЦЬКОГО (РП), щодо стану реалізації «Східних Студій» в Україні.

Крім зазначеного до уваги присутніх була доведена інформація про Стипендіальні пророзиції 2016/2017 (для студентів та аспірантів, а також про організацію IIIЛітньої Школи для учасників програми «Studia Wschodnie na Ukrainie» в університеті «Острозька академія».

Після обговорення програми засідання були підведені підсумки та визначено місце і термін чергового засідання Консорціуму.

Участь ОНУ ім. І.І. Мечникова у Консорціумі відкриває перспективні напрямки співпраці із Варшавським університетом та іншими університетами Польщі.

Посилання на джерело при використанні обовязкове

Відділ міжнародного співробітництва
Тел.:(048) 723-60-13