Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Захист кандидатської дисертації Моторної Ірини Вікторівни

Захист кандидатської дисертації Моторної Ірини Вікторівни

15 червня 2016 року о 13.00

на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.051.08
в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова
(вул. Єлісаветинська, 12, ауд. № 9)

відбудеться захист кандидатської дисертації: Моторної Ірини Вікторівни «Політика румунської адміністрації щодо етнічних груп на території Трансністрії (1941 – 1944 рр.)»

спеціальність 07.00.01 – історія України

Науковий керівник:

Вінцковський Тарас Степанович, к.і.н., доц., доцент кафедри історії України Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

Офіційні опоненти:

Лисенко Олександр Євгенович, д.і.н., проф., завідувач відділу історії України періоду Другої світової війни (Інститут історії України НАН України);

Зіневич Наталія Олексіївна, к.і.н., ст.н.с., старший науковий співробітник відділу пам’яток української культури Інституту української археографії та джерелознавства імені М.С. Грушевського НАН України (м. Київ).

Запрошуються всі бажаючі

Матеріали у відкритому доступі знаходяться за посиланням http://history-rada.onu.edu.ua/vidkrytyj-dostup/kandydatski-dysertatsiyi/
06.06.2016