Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Вітаємо студентку ІМЕМ спеціальності «міжнародні економічні відносини» Швєцову Тетяну із перемогою у всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми співробітництва з Європейським Союзом»

Вітаємо студентку ІМЕМ спеціальності «міжнародні економічні відносини» Швєцову Тетяну із перемогою у всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми співробітництва з Європейським Союзом»

 
28 березня 2016 р. в Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулась підсумкова конференція фінального етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Актуальні проблеми співробітництва з Європейським Союзом».
 
На розгляд конкурсної комісії було подано 71 роботу з 47 вищих навчальних закладів України. До фінального етапу конкурсу було відібрано 17 наукових робіт.
 
Студентка 4 курсу факультету ІМЕМ спеціальності міжнародні економічні відносини, Швєцова Тетяна, під керівництвом кандидата економічних наук, доцента кафедри Світового господарства та міжнародних економічних відносин, Родіонової Тетяни Андріївни, представила роботу «Чинники економічної інтеграції України з країнами Вишеградської групи» та за підсумками конкурсу отримала диплом І ступеню.
 
Вітаємо нашу студентку та бажаємо подальших успіхів!
 
 
 
28.04.2016