Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Фахівець із Сінгапура взяв участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Добробут націй в умовах глобальної нестабільності» 22 квітня 2016 року

Фахівець із Сінгапура взяв участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Добробут націй в умовах глобальної нестабільності» 22 квітня 2016 року

 
22 квітня 2016 року у конференц-залі Одеського національного університету імені І.І. Мечникова відбулась VІ Міжнародна науково-практична конференція «Добробут націй в умовах глобальної нестабільності» на базі кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Інституту математики, економіки та механіки. 
У конференції взяли участь фахівці з міжнародних економічних відносин із Сінгапура, Португалії, Російської Федерації, Казахстану та України. 
  
 
   
 
Особливу увагу гостей конференції та преси привернув почесний гість конференції із Сінгапура – Гері Літ – фахівець із питань глобалізації та економічного розвитку країн Південно-Східної Азії, який поділився досвідом проведення успішних реформ своєї країни для України:
 
 
 
27.04.2016