Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Студентка V курсу факультету РГФ Абрамова Марія перемогла на Всеукраїнській студентській олімпіаді з французької мови

Вітаємо студентку V курсу відділення французької філології факультету РГФ Абрамову Марію з перемогою  на Всеукраїнській студентській олімпіаді з французької мови, яка відбулася у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки (ІІІ місце) та Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «переклад», яка проходила у Київському національному університеті імені Т.Г.Шевченка (ІІІ місце), а також у конкурсі перекладів поезії канадського поета Жака Ранкура, організованому Посольством Канади в Україні (І місце) та конкурсі перекладів поезії бельгійського поета Мішеля Тірі, організованому Посольством Бельгії в Україні (ІІІ місце).
26.04.2016