25 РОКІВ ДРУЖБИ ТА ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ: ГЕНЕРАЛЬНИЙ КОНСУЛ КНР В ОНУ

16 травня 2017 р. Генеральний Консул Китайської Народної республіки, пані ЧЖАО Сянжун, відвідала ОНУ імені І. І. Мечникова.

knr ambassador

Візит був присвячений 25-річчу встановлення дипломатичних відносин між КНР та Україною. Пані Генеральний Консул зустрілась із ректором, проф. І. М.КОВАЛЕМ, для обговорення досягнень наукового та освітянського співробітництва.

knr ambassador1

Генеральний Консул, ректор, а також проректор СКОРОХОД С. Ф. та директор ІСН ГЛЕБОВ В. В. взяли участь у зустрічі, присвяченій міжнародній великомасштабній ініціативі КНР «Один пояс – один шлях».

knr ambassador2

Протягом виступу пані Генеральний Консул зазначила, що Китай бачить в Україні потенційного партнера в рамках проекту «Один пояс – один шлях», адже, за її словами «цей проект – не соло Китаю, а симфонія всього світу».

knr ambassador3

Після урочистого відкриття високі гості могли оцінити таланти студентів ОНУ, що вивчають китайську мову.

knr ambassador4

Студенти не тільки продемонстрували блискуче знання китайської мови, а й свої співочі, танцювальні, та ораторські вміння.

knr ambassador5

Гості відмітили високий рівень професіоналізму та кмітливості студентів!

knr ambassador6

Посилання на джерело при використанні обов’язкове

Відділ міжнародного співробітництва
Тел.: (048) 723-60-13