Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова

Викладачі кафедри французької філології та кафедри іноземних мов гуманітарних факультетів взяли участь у роботі семінару «Вчимо та викладаємо французьку мову разом з каналом TV5Monde»

11-12 квітня 2016 р. викладачі кафедри французької філології та кафедри іноземних мов гуманітарних факультетів взяли участь у роботі семінару на тему «Вчимо та викладаємо французьку мову разом з каналом TV5Monde». Керівником семінару була пані Клаудія Візан, відповідальна за проекти представництва УАФ у м. Кишиневі.

Крім викладачів французької мови ОНУ імені І.І. Мечникова на семінарі були присутні викладачі французької мови з ЗОШ №10 м. Одеси та з Ізмаїльського державного університету.

Під час семінару викладачі ознайомилися зі структурою та змістом освітнього сайту «TV5Monde», з методичними розробками до аудіо- та відеоматеріалів.

Учасники семінару отримали сертифікати про проходження підвищення кваліфікації.
19.04.2016