Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Театр Rideau de Bruxelles прийняв у себе трупу студентського франкомовного театру «Liberté» , ОНУ імені І.І. Мечникова

Театр Rideau de Bruxelles прийняв у себе трупу студентського франкомовного театру «Liberté», ОНУ імені І.І. Мечникова, що стала лауреатом Міжнародного фестивалю франкофоних студентських театрів, який проходив з 1 по 5 червня 2015 р у м.Познані ( Польща ).

Пан Еміль Лансман, керівник видавничого дому Lansman Editeur- Emile & Cie, а також центру «Le centre des écritures dramatiques Walonie - Bruxelles», ознайомив студентів з творчістю бельгійських драматургів, розповів про діяльність цих організацій і подарував книги, надруковані видавництвом за останні роки.

Під час перебування в Брюсселі учасники трупи мали унікальну можливість відвідати вистави різних театрів, після яких обмінялися думками з акторами, драматургами і режисерами. Корисною стала присутність українських акторів на репетиції вистави Поля Пурвера «Les mondes meilleurs».
18.04.2016