Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ 21 квітня відбудеться відкрита лекція вчених-біологів ОНУ в Фонді Грецької культури

Дорогі друзі та колеги!

Запрошуємо Вас в Грецький Фонд Культури http://www.hfcodessa.org/rus/fond_filial_od.html 21 квітня в 16.00 - в рамках заходів, присвячених року Аристотеля, відбудуться лекції викладачів біологічного факультету Одеського національного університету імені І. І. Мечникова професора Стойловського В.П. "Зоологія Аристотеля" і доцента Немерцалова В.В. "Ідеї Аристотеля в сучасній біології".

Ви дізнаєтеся про те, що в нашому регіоні і самому місті пов'язано з ім'ям Філософа, засновника класичної (формальної) логіки, батька біології в цілому і зоології зокрема.

Як сучасні вчені ставляться до робіт, висловлювань і афоризмів Страгіріта?

Що спільного у "Історії тварин" і "Історії іграшок"?

Ми простежимо поширення і розвиток ідей і концепцій Аристотеля і вплив їх на нашу повсякденність.

Ви дізнаєтеся назви яких тварин і рослин зберігають пам'ять про цю велику людину, а також зможете дізнатися все, про що Ви хотіли, але соромилися запитати з галузі сучасної біології та біотехнології.
15.04.2016