Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Конкурс на отримання іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених

Науково-дослідна частина Одеського національного університету імені І.І. Мечникова повідомляє, що Міністерством освіти і науки України (Департамент науково-технічного розвитку) оголошено конкурс на отримання іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених віком до 35 років (на 1 червня 2016 року), які успішно пройшли захист докторської дисертації або підготували матеріали докторської дисертації, що прийняті до розгляду спеціалізованою вченою радою для захисту докторських дисертацій.

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 16.03.2007р. №774-V «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених» засновано 30 іменних стипендій. Стипендії призначаються терміном на один рік (щомісячний розмір стипендії – 2 тис. грн.) найталановитішим молодим ученим, які здійснюють фундаментальні дослідження та збагатили науку визначними здобутками, що мають високий науковий рівень, значимість і визнання в Україні та за її межами.

Термін подання документів претендентів на отримання стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених до Науково-дослідної частини університету (вул. Дворянська, 2, каб. № 58)  –  до 12 травня 2016 року.
07.04.2016