Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ ПРЕДСТАВНИКИ НІМЕЦЬКОГО БУНДЕСТАГУ В ОНУ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА

ПРЕДСТАВНИКИ НІМЕЦЬКОГО БУНДЕСТАГУ В ОНУ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА

5 квітня 2016 року було продовжено вже багаторічну традицію, коли провідні політики світу зустрічаються із науковою і освітянською спільнотою ОНУ ім. І.І. Мечникова для обговорення положення України у світі.

Делегація ФРН на чолі з екс-міністром оборони Німеччини, паном Фолькером РЮЕ, зустрілась із студентами, аспірантами та викладачами спеціальності «міжнародні економічні відносини».

Пан РЮЕ у своєму виступі наголовил, що українці самі відповідальні за свою долю і вони мають використати надані ім можливості для реформування усієї політичної системи, що стане фундаментом для позитивних економічних перетворень в країні.

Протягом дискусії студенти та аспіранти ставили актуальні запитання щодо проблеми нелегальних мігрантів в Європі, європейської політики А. МЕРКЕЛЬ та майбутнього ЄС в цілому в контексті сучасних демографічних та геополітичних змін.

Під час зустрічі з ректором ОНУ ім. І.І. Мечникова, проф. І.М. КОВАЛЕМ, було підкреслено, що ОНУ ім. І.І. Мечникова завжди стояв на демократичних засадах та підтримував європейський вектор зовнішньої політики України, незважаючи на важкі часи, що панували в державі з 2013 р.

У кінці зустрічі відбувся традиційний обмін пам’ятними подарунками.

Довідка: Фолькер Рюе - німецький державний діяч, міністр оборони (1992-1998). До 1976 року працював в сфері народної освіти. З 1976 р - депутат бундестагу, заступник голови фракції ХДС / ХСС, голова комітету з питань зовнішньої та внутрішньої політики. У 1989-1992 рр. - Генеральний секретар ХДС (до і після об'єднання країни). Верховний головнокомандувач сухопутними військами НАТО (1997).

Посилання на джерело при використанні обов’язкове

Відділ міжнародного співробітництва
Тел.: (048) 723-60-13