Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ ФУЛБРАЙТІВСЬКІ ПОДІЇ В ОНУ: КОНФЕРЕНЦІЯ “STUDENT’S RETREAT”

ФУЛБРАЙТІВСЬКІ ПОДІЇ В ОНУ: КОНФЕРЕНЦІЯ “STUDENT’S RETREAT”

5 квітня 2016 року в ОНУ відбулось відкриття конференція за участю американських дослідників-стипендіатів програми Фулбрайта.

Ректор ОНУ, проф. І. М. КОВАЛЬ, та Директор Програми наукових обмінів в Україні, М. КОЛОМИЄЦЬ, відкрили конференцію словами привітання усіх викладачів, аспірантів та студентів, зацікавлених в отриманні нового наукового досвіду.

Пані Марта КОЛОМИЄЦЬ виразила подяку Університету та запевнила, що співробітництво між Фондом імені Фулбрайта в Україні та ОНУ буде розвиватися плідно якнайменше через те, що ректор Університету є стипендіатом Програми Фулбрайта.

Протягом конференції, що триватиме 3 дні в ОНУ, аспіранти, молоді науковці та викладачі зможуть отримати актуальну інформацію щодо програми від 11 американських стипендіатів Фулбрайта, а також проявити свої знання у профільних темах і здійснити обмін науковими точками зору та думками.

Посилання на джерело при використанні обов’язкове

Відділ міжнародного співробітництва
Тел.: (048) 723-60-13