Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ ФАХІВЦІ І ДИПЛОМАТИ ОБГОВОРЮВАЛИ ПРОБЛЕМИ ТРАНСКОРДОННОЇ БЕЗПЕКИ В ОНУ

ФАХІВЦІ І ДИПЛОМАТИ ОБГОВОРЮВАЛИ ПРОБЛЕМИ ТРАНСКОРДОННОЇ БЕЗПЕКИ В ОНУ

 
 
 
5 лютого 2016 року в ОНУ імені І.І. Мечникова пройшла Друга міжнародна науко-во-практична конференція «Соціальні, психологічні та політичні проблеми транскордон-ної безпеки». Конференція проводилась кафедрами ІСН та ІМЕМ за участю Інституту соціальної та політичної психології НАПН України та   Південноукраїнського відділення Соціологічної асоціації України. 
 
 
У конференції прийняли участь спеціалісти України, Польщі, Болгарії, Молдови, а також представники Генеральних Консульств, акредитованих в Одесі, а саме, Генераль-ний Консул Грецької Республіки в Одесі, пан Антоніос ХАЗІРОГЛУ; Консул Генерально-го Консульства Республіки Болгарія в Одесі, пан Краліо ДІМОВ; Консул Генерального Консульства Румунії в Одесі, пані Деніса ГАБОР; Перший Секретар та  Консул Генераль-ного Консульства Румунії в Одесі, Міхай КОНСТАНТІНЕСКУ; Віце-Консул Генерально-го Консульства Ресрубліки  Туреччина в Одесі, пан Мутлу ГЮРЕЛІ; Представник ОБСЄ, пан Арам АРУТЮНЯН; Аташе Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі, пан Себастьян ЗАГДАНСЬКИЙ; співробітник Генерального Консульства Грецької Рес-публіки в Одесі, пан Микола КАНТАРЖИ.
 
 
 
Таким чином, була продемонстрована відкритість університету до співробітництва із сусідніми державами в рамках дослідницького проекту, підтриманого МОН, "Контекстність освіти у прикордонних  вищих навчальних закладах  як умова особистісної, регіональної та міжнародної безпеки", який об’єднав міжнародників, соціологів та психологів. 
 
 
За участі дипломатів у конференції з’явився зовнішній контекст, що виступає по-тужним консолідуючим фактором, як для зовнішнього, так для внутрішнього співробітництва. 
 
 
Тексти статей будуть опубліковані в спеціальних випусках збірників наукових статей в серіях «Соціологія і політичні науки», «Психологія», «Вісника Одеського національного університету імені І. І. Мечникова», затверджених ВАК України як профільні наукові видання. 
 
 
 
 
 
Відділ міжнародного співробітництва
Тел.: (048) 723-60-13
e-mail: grinevich@onu.edu.ua
inter.collab@onu.edu.ua
http://intercollab.onu.edu.ua/en/
08.02.2016