Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Друга міжнародна науково-практична конференція «СОЦІАЛЬНІ, ПСИХОЛОГІЧНІ ТА ПОЛІТИЧНІ ПРОБЛЕМИ ТРАНСКОРДОННОЇ БЕЗПЕКИ»

Конференція проводиться  кафедрами міжнародних відносин та  соціології Інституту соціальних наук, а також кафедрою  соціальної і прикладної психології  Інституту математики, економіки та механіки Одеський національний університет імені І.І.Мечникова та за участю Інституту соціальної та політичної психології НАПН України та  Південноукраїнського відділення Соціологічної асоціації України.

У конференції приймають участь спеціалісти України, Польщі, Болгарії, Молдови.

В межах конференції відбудеться  круглий стіл: «Гуманітарні контексти безпеки».

Початок роботи конференції – 5 лютого 2013 р. в 10-00 в конференц-залі гуманітарного корпусу Одеського національного університету імені І.І.Мечникова (Французький бульвар, б 24/26, 2-й поверх нового корпусу).

Докладніше: http://onu.edu.ua/uk/structure/institutes/imem/imem_soc_app_psych/conference
29.01.2016