Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Візит в ОНУ Посла Латвії в Україні

Візит в ОНУ Посла Латвії в Україні

 
20 листопада 2015 року Посол Латвії в Україні, пані Аргіта ДАУДЗЕ, відвідала ОНУ ім. І.І. Мечникова та зустрілась із ректором, проф. Ігорем КОВАЛЕМ. Ректор, а також присутні на зустрічі проректор Сергій СКОРОХОД та начальник Відділу МС, Віктор ГРІНЕВИЧ, мали можливість від імені усього університету привітати пані ДАУДЗЕ та весь народ Латвії з Днем незалежності,  урочистості з приводу якого проходили в ті дні.
 
 
На фото: Посол Латвії в Україні, пані Аргіта ДАУДЗЕ (джерело фото: http://old2.lcca.lv/?p=1514)
 
Цей візит був також прощальним візитом пані ДАУДЗЕ: термін її перебування на посту Посла Латвії в Україні добігає кінця. Тим не менш, протягом зустрічі обговорювались перспективні напрямки двустороннього співробітництва. Пані Посол запропонувала, наприклад, розвивати трьохстороннє співробітництво Латвії, України та однієї з Азіатських країн з урахуванням вже накопленого досвіду. За фінансовою підтримкою такого проекту, за словами пані ДАУДЗЕ, можна звернутися до ЄС.
 
 
Напередодні Дня Свободи та Гідності в Україні присутні на зустрічі також згадали трагічні події зими 2013 року – весни 2014 року та підтримали необхідність рухатися шляхом реформ та демократичних перетворень.
 
Відділ міжнародного співробітництва
 
Тел.: (048) 723-60-13
e-mail: grinevich@onu.edu.ua
http://intercollab.onu.edu.ua/en/
23.11.2015